Zamknij

"Gambit królowej 2" jednak powstanie? Anya Taylor-Joy podsyca plotki

09.02.2021 11:36
Gambit królowej
fot. Courtesy of Netflix/Materiały prasowe Netflix

"Gambit królowej" to serial, który w 2020 roku podbił platformę Netflix. Czy jednak pojawi się drugi sezon produkcji? Anya Taylor-Joy zdradziła, w jaki sposób widziałaby swoją bohaterkę. Podajemy szczegóły.

"Gambit królowej 2" jednak powstanie? Anya Taylor-Joy wypowiedziała się na ten temat. Przypominamy, że aktorka wcześniej była niechętna, by pociągnąć dalej historię przedstawioną w serialu. Taylor-Joy uznała, że wątki zakończyły się w dobrym momencie. Okazuje się, że jednak zmieniła zdanie. Zdradziła, co mogłoby się - jej zdaniem - wydarzyć w 2. sezonie serialu "Gambit królowej". Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Marcin Dorociński z wielkim sukcesem. Aktor komentuje nominację "Gambitu królowej" do Złotych Globów

"Gambit królowej 2" jednak powstanie? Anya Taylor-Joy podsyca plotki

"Gambit królowej" to serial, który miał premierę w październiku 2020 roku. Produkcja osiągnęła ogromny sukces i przyniosła rozpoznawalność Anyi Taylor-Joy. Warto wspomnieć, że w serialu dużą rolę odegrał również Marcin Dorociński. Polski aktor wcielił się w rosyjskiego mistrza szachowego, największego rywala głównej bohaterki. Widzowie wciąż zastanawiają się, czy powstanie 2. sezon "Gambitu królowej". 

Anya Taylor-Joy udzieliła wywiadu portalowi Deadline, w którym zdradziła, że na ten moment nie są prowadzone żadne rozmowy dotyczące kontynuacji serialu. Netflix wyczerpał wszystkie wątki z książki, na podstawie której powstał serial "Gambit królowej". Gwiazda stwierdziła jednak, że przemyślała sobie, jak powinny wyglądać dalsze losy jej bohaterki, Beth Harmon.

Chciałabym zobaczyć Beth w roli matki. W momencie, gdy jest trzeźwa i bardziej świadoma demonów z przeszłości.

Anya Taylor-Joy

Co ciekawe, aktorka wypowiedziała się również na temat popularności serialu "Gambit królowej". Uznała, że duże znaczenie miała premiera w czasie pandemii koronawirusa, dzięki czemu widzom łatwiej było zrozumieć to, jak się czuje bohaterka.

Myślę, że wszyscy z nas, będąc zamkniętymi w domu, musimy spędzać więcej czasu ze sobą, niż jesteśmy przyzwyczajeni. Kiedy jesteś zamknięty w domu, masz tylko określoną ilość miejsca, żeby uciec przed sobą.

Anya Taylor-Joy

"Gambit królowej": czy będzie drugi sezon serialu?

Jak podaje Telemagazyn.pl - Netflix na ten moment nie planuje kontynuacji serialu "Gambit królowej". Warto mieć jednak na uwadze, że już wielokrotnie nacisk fanów miał moc sprawczą, dlatego osoby odpowiedzialne za serial nie powiedziały ostatniego słowa.

Zobacz także:  "Gambit królowej": 5 produkcji o geniuszach dla fanów serialu Netflixa

RadioZET.pl/Deadline/Telemagazyn.pl