Zamknij

"Gambit królowej": Anya Taylor-Joy uważa, że serial Netflixa nie powinien być kontynuowany

19.11.2020 12:35
Gambit królowej
fot. Courtesy of Netflix

"Gambit królowej", to zdaniem wielu, najlepsza produkcja Netflixa od lat. Anya Taylor-Joy, która wcieliła się w główną bohaterkę, uważa, że historia Beth nie powinna być kontynuowana. Zdradzamy, dlaczego oraz gdzie obejrzeć serial.

"Gambit królowej": Anya Taylor-Joy uważa, że serial Netflixa nie powinien być kontynuowany. Młoda aktorka, która wcieliła się w Beth Harmon, ma wątpliwości, czy 2. sezon serialu byłby dobrym pomysłem. W jednym z wywiadów zdradziła, dlaczego tak uważa.

Zobacz także: "Gambit królowej": kim jest Anya Taylor-Joy, która wciela się w główną bohaterkę?

"Gambit królowej": Anya Taylor-Joy uważa, że serial nie powinien być kontynuowany

"Gambit królowej" to ceniony serial Netflixa, który miał premierę pod koniec października 2020 roku. Jest to opowieść o młodej szachistce, która spełnia swoje marzenia, ale jednocześnie walczy z uzależnieniami. W Beth Harmon wciela się Anya Taylor-Joy, 24-letniej aktorce wróży się dużą karierę w Hollywood. Taylor-Joy wypowiedziała się na temat serialu i wyznała, że uważa, że nie powinien powstawać kolejny sezon.

Sukces serialu sprawił, że wiele osób zaczęło wypatrywać wieści o kontynuacji produkcji. Taylor-Joy zdradziła, co o tym myśli.

Uwielbiam tę postać i na pewno bym wróciła, gdyby mnie o to poproszono, ale zostawiamy Beth w dobrym miejscu. Myślę, że reszta jej życia z pewnością również będzie przygodą, ale w poszukiwaniu spokoju, po prostu bycia szczęśliwą z tego, kim jest. Myślę, że to się kończy w fajnym miejscu – powiedziała aktorka.

Podobnie uważa producent serialu, William Horberg. W rozmowie z "Town&Country" powiedział, że najlepiej byłoby zostawić tę historię.

Może pozwólmy widzom wyobrazić sobie, co będzie dalej - wytłumaczył Horberg.

Netflix na ten moment nie komentuje sprawy i nie zapowiedział jeszcze nowych odcinków.

"Gambit królowej": gdzie oglądać?

Serial "Gambit królowej" z Anyą Taylor-Joy i Marcinem Dorocińskim jest dostępny w bibliotece Netflixa. Dostęp do niego mają wszyscy użytkownicy platformy.

Zobacz także: "Gambit królowej": 5 produkcji o geniuszach dla fanów serialu Netflixa 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl