Zamknij

Gambit królowej, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?

20.10.2020 14:32
Gambit królowej, sezon 2 - kiedy premiera serialu na Netflix i czy będzie drugi sezon?
fot. SHUTTERSTOCK

Czy będzie 2. sezon "Gambit królowej"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które już teraz zastanawiają się, czy historia będzie kontynuowana, a amerykańska produkcja z Marcinem Dorocińskim doczeka się nowych odcinków. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Gambit królowej" i czy będzie, można znaleźć poniżej.

Serial "Gambit królowej", sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon serialu z Marcinem Dorocińskim? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon serialu "Gambit królowej" i czy będzie.

Gambit królowej 2 - czy będzie drugi sezon serialu?

Informacje na temat tego, czy będzie 2. sezon "Gambit królowej", szczególnie interesują wiele osób. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji amerykańskiej produkcji. "Gambit królowej" to z założenia miniserial, który składa się z zaledwie sześciu odcinków. Bardzo możliwe zatem, że nie powstanie 2. sezon "Gambit królowej".

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. 

Gambit Królowej na Netflix - OBSADA: kto gra w serialu, ile odcinków i o czym jest? [DATA PREMIERY]

Kiedy 2. sezon Gambit królowej na Netflix?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon serialu "Gambit królowej" i czy produkcja w ogóle doczeka się kontynuacji. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

„Gambit Królowej“: Marcin Dorociński w nowym serialu Netfliksa. Jest zwiastun

Przypomnijmy, że premiera miniserialu zaplanowała została na piątek, 23 października 2020. Wszystkie epizody zostaną udostępnione na Netflix w dniu premiery serialu, podobnie jak inne produkcje w serwisie. W serialu "Gambit Królowej" grają Anya Taylor-Joy, Marielle Heller, Thomas Brodie-Sangster, Moses Ingram, Harry Melling, Bill Camp oraz polski aktor Marcin Dorociński. Reżyserem serialu i autorem jego scenariusza jest dwukrotnie nominowany do Oscara Scott Frank. 

RadioZET.pl