Zamknij

"Ginny & Georgia", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

02.03.2021 14:04
Ginny & Georgia
fot. Courtesy of Netflix/Materiały prasowe Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Ginny & Georgia" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Ginny & Georgia" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Ginny & Georgia" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon kanadyjskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Ginny & Georgia"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Co kryją jej oczy", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Ginny & Georgia", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Ginny & Georgia" to obecnie jedna z najpopularniejszych produkcji na Netflixie. Serial miał premierę 24 lutego 2021 roku. Jest to opowieść o losach kobiety, która od lat żyje z dziećmi na walizkach. W pewnym momencie postanawia się ustatkować. Decyduje się przenieść do nowego miejsca, by ułożyć sobie życie. Nie spodziewa się jednak, że jej wyobrażenia nie będą miały nic wspólnego z rzeczywistością i jej rodzinę czeka trudny start.

W serialu "Ginny & Georgia" występują: Brianne Howey, Antonia Gentry i Diesel La Torraca

1. sezon serialu "Ginny & Georgia" składa się z 10 epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Netflix na ten moment nie potwierdza jednak, że powstanie 2. sezon kanadyjskiego serialu.

"Ginny & Georgia", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix nie potwierdza, czy "Ginny & Georgia" doczeka się 2. sezonu. Na ten moment nie jest jednak znana data premiery. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Riverdale", sezon 6 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie szósty sezon? [DATA]

RadioZET.pl