Zamknij

Gomorra: Telewizja Polska wyemituje popularny włoski serial. Gdzie i kiedy oglądać?

08.06.2020 11:00
Gomorra będzie emitowana na TVP Kultura
fot. Instagram/@gomorra_serie_official

"Gomorra" to popularna włoska produkcja. Serial będzie można zobaczyć w telewizji. Wyemituje go Telewizja Polska. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć "Gommorę"?

Gomorra: Telewizja Polska wyemituje popularny włoski serial. "Gomorra" to serial, który składa się z czterech sezonów. Zadebiutował w 2014 roku i szybko stał się przebojem na całym świecie. Teraz pojawiła się okazja, by zobaczyć włoską produkcję w telewizji. TVP Kultura wyemituje "Gomorrę". 

Kiedy będzie można obejrzeć "Gomorrę" na TVP Kultura i o której godzinie? Zdradzamy szczegóły emisji, ale także fabuły serialu.

Zobacz także:  Anna Karenina: nowy serial na miejsce "Stulecia Winnych". Kiedy oglądać na TVP1? 

Gomorra: TVP Kultura wyemituje popularny włoski serial. Gdzie i kiedy oglądać?

"Gomorra" pojawi się w Telewizji Polskiej. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy lubią oglądać seriale w telewizji. Przypominamy, że okres letni zwykle jest ubogi w premiery, jednak niektóre stacje telewizyjne postanowiły przyciągnąć widzów mocnymi tytułami. Jednym z nich jest zdecydowanie włoska "Gomorra". 

Jest to opowieść o neapolitańskiej mafii. Duża część akcji toczy się w dzielnicy Scampia. Serial jest przepełniony mocnymi scenami i przemocą. Wciąga rozbudowanymi, kryminalnymi wątkami. O czym dokładnie opowiada serial?

Do więzienia trafia jeden z przywódców organizacji - Pietro Savastano. Jego miejsce chce zająć Ciro Di Marzio. Mężczyzna naraża całą swoją rodzinę, by zdobyć władzę. O pozycję lidera walczy również żona Savastano - Imma i jego rywal Salvatore Conte. 

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu "Gomorra":

Serial "Gomorra" będzie emitowany na antenie TVP Kultura w piątki o godzinie 23:30. Pierwszy odcinek zostanie wyświetlony w piątek, 12 czerwca o godzinie 23.35.

Zobacz także:  M jak miłość po wakacjach: problemy w związku Kingi i Piotrka. Co się wydarzy? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl