Zamknij

Kolejna gwiazda serialu "Gra o tron" zarażona koronawirusem. Zdradziła, jak się czuje

Patrycja Chudolińska
20.03.2020 15:32
Indira Varma Gra o tron
fot. Richard Buxo/SplashNews.com/East News

Indira Varma ma koronawirusa. Gwiazda serialu "Gra o tron" podzieliła się z fanami informacją o swoim stanie zdrowia. Kilka dni temu zarażenie koronawirusem potwierdził inny aktor serialu HBO, Kristofer Hivju.

Gwiazda "Gry o tron" zarażona koronawirusem

Koronawirus dotyka coraz większej liczby osób. Większość zarażonych pozostaje anonimowa, jednak w przypadku gwiazd trudno ukrywać chorobę. Do tej pory wśród aktorów z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19 znaleźli się m.in. Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Idris Elba, Daniel Dae Kim, Rachel Matthews, Olga Kurylenko czy jeden z aktorów "Gry o tron", Kristofer Hivju, który wcielał się w postać Tormunda.

- Pozdrowienia z Norwegii. Przykro mi to mówić, ale dziś otrzymałem dodatni wynik testu na Covid-19. Moja rodzina i ja poddajemy się izolacji w domu tak długo, jak trzeba. Czujemy się dobrze – mamy wyłącznie łagodne symptomy przeziębienia - zrelacjonował w mediach społecznościowych aktor.

Teraz okazuje się, że inna gwiazda serialu HBO również jest zarażona.

Indira Varma z "Gry o tron" o swoim stanie zdrowia

Indira Varma, znana przede wszystkim z roli Ellarii w serialu "Gra o tron" również potwierdziła zarażenie. Gwiazda opisała swój stan zdrowia na Instagramie.

- Szkoda, że tak wiele seriali i spektakli przepadło przez pandemię Covid-19. Mamy nadzieję, że wkrótce wrócimy i apelujemy do was wszystkich (i rządu) o wsparcie nas, kiedy to zrobimy. Feniks/mewa wstaje z popiołów. Leżę w łóżku i nie jest to przyjemne. Bądźcie bezpieczni i zdrowi oraz dbajcie o swoich bliskich - napisała.

Aktorka nie jest hospitalizowana - najwyraźniej jej stan pozwala na spokojne leczenie w domu. Gwiazda nie zdradziła, czy jej znajomi z teatru zostali poddani kwarantannie. Indira podkreśliła, że w związku z pandemią sytuacja artystów nie jest łatwa. Odwołano lub przesunięto wiele premier, zarówno tych teatralnych, jak i filmowych czy serialowych. Kina i teatry zostały zamknięte. Gwiazda ma nadzieję, że stan ten nie będzie trwał długo i już niebawem wróci do grania.

RadioZET.pl/PCh