Zamknij

Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami. Znamy płeć dziecka gwiazd "Gry o tron”

17.02.2021 10:55
Gra o tron - kadr z serialu
fot. materiały prasowe HBO

Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami. Para aktorów, która poznała się na planie megahitu HBO „Gra o tron”, była widziana na ulicach Londynu na spacerze z dzieckiem. Czy wiemy, jakie płci jest potomek pary?

Kit Harington i Rose Leslie zostali rodzicami. Para poznała się na planie wielkiego hitu stacji HBOGra o tron” na przełomie 2011 i 2012 roku. Tak, jak bohaterowie, w których się wcialają, czylli Jon Snow oraz Ygritte, zapałali do siebie wielką miłością. Para pobrała się w czerwcu 2018 roku, a na ceremonii gościli członkowie obsady serialu. 

We wrześniu ubiegłego roku poinformowali media, że spodziewają się dziecka. Następnie jednak zniknęli z mediów społecznościowych, nie udzielając dodatkowych informacji. Teraz w internecie pojawiło się pierwsze zdjęcie z maluchem. Co ważne - nie jest to oficjalna fotografia, wrzucona przez parę, a zdjęcie zrobione przez jednego z fanów i wrzucone do internetu. Wydaje się, że to z powodu chęci zachowania prywatności. 

Kit Harington zapytany przez dziennikarza portalu E! Entertainment o radość z zostania rodzicem, potwierdził, że wraz z Leslie są wniebowzięci i przeszczęśliwi. Potwierdził także, że urodził mu się syn. Harington zdecydował się jednak nie zdradzać imienia potomka. 

Kit Harington i Rose Leslie mają dziecko. Zobacz pierwsze zdjęcia

Fotografie pary z dzieckiem można znaleźć w serwisie społecznościowym Instagram. Zdjęcia prezentują się następująco:

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Czytaj także:  Nowy serial w świecie „Gry o tron”. HBO zdecydowało się na adaptację „Opowieści z Siedmiu Królestw”?