Zamknij

Graczykowie: kultowy serial powraca? Tajemniczy wpis Joanny Kurowskiej

21.07.2020 15:22
Joanna Kurowska
fot. Michal WARGIN/East News

Joanna Kurowska i Zbigniew Buczkowski tworzyli przed laty serialowe małżeństwo: Graczyków. Serial "Graczykowie", choć emitowany był zaledwie trzy lata, cieszył się ogromną popularnością. Czyżby zapowiadała się reaktywacja tytułu?

Joanna Kurowska pokazała na Instagramie starą okładkę jednego z tygodników. Widać na nim ją i Zbigniewa Buczkowskiego. Razem z nim przed laty grała tytułową serialowa parę - czyli małżeństwo Graczyków. Serial ten zniknął z anteny w 2001 roku, ale ostatnio pojawia się sporo filmowych i serialowych reaktywacji, czego przykładem jest choćby "Kogel-mogel", więc fani od razu zaczęli spekulować, czy przypadkiem i "Graczykowie" nie doczekają się kontynuacji.

"Graczykowie" wrócą? Tajemniczy wpis Joanny Kurowskiej

Jak wyjaśnia aktorka, najpierw znalazła stary magazyn, którego okładka przypomniała jej o "Graczykach". Z tych wspominek wyszło prawdziwe spotkanie z serialowym mężem i scenarzystą serialu. Na koniec pada pytanie do fanów.

"Na Kaszubach będąc znalazłam stare gazety , które zbierała mojej śp. Mama. Graczykowie, czy ktoś pamięta jeszcze ten serial??? Okazuje się że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować. Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka Ania Jurksztowicz. Było cudownie. Śpiewom nie było końca. A Wy chcielibyście zobaczyć "Graczyków"" - pyta.

Czy kryje się za tym coś więcej? Trudno powiedzieć, choć zbliżające się 20-lecie od zakończenia emisji byłoby z pewnością świetnym pretekstem do wznowienia "Graczyków" - przynajmniej na jeden jubileuszowy odcinek. Fani byliby zadowoleni - wielu z nich wskazuje, że reaktywacja serialu byłaby świetną niespodzianką.

RadioZET.pl/AS