Zamknij

Gratka dla fanów „Parks and Recreation”. Fikcyjny zespół Mouse Rat wyda prawdziwy album

20.05.2021 16:24
Parks and Recreation - kadr z serialu
fot. NATIONAL BROADCASTING COMPANY (NBC) / Album/EAST NEWS

„Parks and Recreation” to popularny serial komediowy z udziałem gwiazd jak Chris Pratt, Aubrey Plaza czy … teraz z okazji 10. Rocznicy szczególnego odcinka serialu, twórcy wydadzą album z muzyką fikcyjnego zespołu Mouse Rat. Jakie utwory pojawią się na albumie?

„Parks and Recreation” to popularny serial komediowy, stworzony przez Michaela Schura i Grega Danielsa. Emitowany był w latach 2009-2015. W 2011 wyemitowano szczególny odcinek, w którym fikcyjny zespół Mouse Rat zaśpiewał piosenkę „5000 Candles in the Wind (Bye Bye Lil’ Sebastian)”, w celu upamiętnienia śmierci kucyka o wdzięcznym imieniu Lil’ Sebastian.

Z okazji tej rocznicy, twórcy zdecydowali się wypuścić cały krążek z utworami, występującymi w serialu. Do promocji wydawnictwa zatrudniono nawet lokalną gwiazdę Pawneee, Indiana, Perda Hapleya. Aktor Jay Jackson powrócił do swojej słynnej roli z serialu, aby podzielić się z fanami radosną nowiną.

Wartym wynotowania jest także, że jednym z producentów albumu jest firma Entertainment 720, należąca do fikcyjnego bohatera Toma Haveforda, w którego brawurowo wcielał się Aziz Ansari, znany także z serialu Netflixa „ Specjalista od niczego”.

„The Awesome Album” – jakie utwory pojawią się na krążku?

Album składać się będzie aż z 16 kawałków, które pojawiły się w różnych momentach emisji serialu. Poza „5000 Candles in the Wind (Bye Bye Lil’ Sebastian)”, będziemy mogli posłuchać także „The Pit” czy „Sex Hair”, czyli utworu zaprezentowanego podczas telewizyjnego show charytatywnego Pawnee Cares Telethon. Wszystkie utwory wykonał zespół Mouse Rat, którego liderem jest Andy Dwayer, bohater Chrisa Pratta. 

Wartym wynotowania jest, że na krążku znajdzie się też utwór Duke’a Silvera, czyli jazzowego alter-ego bohatera granego przez Nicka Offermana.

Pełna lista utworów prezentuje się następująco:

01. “5,000 Candles In The Wind (Bye Bye Li’l Sebastian)”
02. “The Pit”
03. “Sex Hair”
04. “Catch Your Dream” (Feat. Duke Silver)
05. “Two Birds Holding Hands”
06. “Ann Song”
07. “The Way You Look Tonight”
08. “Menace Ball”
09. “Remember”
10. “I Get A Kick Out Of You”
11. “Lovely Tonight”
12. “I’ve Got You Under My Skin”
13. “I Only Have Eyes For You”
14. “Pickled Ginger” (Performed By Land Ho!)
15. “Cold Water” (Performed By Land Ho!’s Scott Tanner w/ Dick Silver)

„The Awesome Album” – kiedy premiera?

Premiera albumu przewidziana jest na 27 sierpnia.

Czytaj także:

RadioZet.pl/Variety/Entertainment Weekly