Zamknij

Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? "Plan zawieszono do końca tygodnia"

14.07.2020 08:32
Przyjaciółki
fot. Instagram:@przyjaciolkipolsat

Koronawirus na planie "Przyjaciółek"? "Fakt" podaje, że jedna z głównych gwiazd popularnego serialu Polsatu zachorowała na COVID-19. Ekipa będzie musiała przejść testy na koronawirusa. Zdjęcia zostały zwieszone do czasu wyjaśnienia sprawy. 

Koronawirus na planie serialu "Przyjaciółki" - do takiej informacji dotarł "Fakt". Według tabloidu jedna z gwiazd serialu miała zachorować na COVID-19. Ekipa popularnego tasiemca Polsatu, która niedawno wznowił pracę po pandemii, musiała zawiesić zdjęcia. Zagrożonych zakażeniem ma być około sześćdziesięciu osób. 

"Przyjaciółki" są jednym z najpopularniejszych seriali w Polsacie. Przygody bohaterek granych przez Joannę Liszowską, Małgorzatę Sochę, Magdalenę Stużyńską i Anitę Sokołowską od 15 sezonów śledzi mnóstwo widzów. Produkcja jest emitowana nieprzerwanie od 2012 roku. Prace nad serialem zawieszono dopiero niedawno ze względu na epidemię koronawirusa. Po paru miesiącach ekipa wreszcie wróciła na plan, ale długo nie nacieszyła się wspólnie spędzonym czasem. 

Królestwo Kobiet: nowy serial TVN. Kiedy premiera i kto wystąpi? [OBSADA]

Gwiazda "Przyjaciółek" ma koronawirusa? Zawieszono zdjęcia do serialu Polsatu 

Niespełna miesiąc po powrocie na plan aktorki wcielające się w tytułowe przyjaciółki znowu będą musiały zaszyć się w domu. Jak donosi "Fakt", jedna z gwiazd grających w serialu jest zakażona koronawirusem. 

Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan – cytuje osobę z produkcji "Fakt".

Produkcja nie chciała ujawnić, kto z członków ekipy jest roznosicielem patogenu. Aktorki biorące udział w przedsięwzięciu również nie chciały komentować sprawy. Przypadek koronawirusa na planie "Przyjaciółek" potwierdziło Studio Akson zajmujące się produkcją serialu. 

W związku ze stwierdzeniem przypadku zachorowania na COVID-19 członka ekipy jednego z seriali, zdjęcia do niego zostały zawieszone do momentu wyjaśnienia sytuacji epidemiologicznej. Akson Studio pozostaje w kontakcie ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną – powiedziała w rozmowie z "Faktem" Martyna Weryńska z PR Akson Studio.

Posłuchaj podcastu