Zamknij

Gwiazdor serialu "Pamiętniki wampirów" jest gejem. Zrobił coming out w walentynki

Judyta Wanicka
14.02.2020 21:27
Pamietniki wampirów
fot. Instagram:@vampire.diaries

Rick Cosnett przyznał się do homoseksualizmu. Aktor znany z roli doktora Wesa Maxfielda w serialu "Pamiętniki wampirów" zmieścił walentynkowe wideo, w którym wyznał, że jest gejem. 

Rick Cosnett to aktor znany z kilku amerykańskich seriali, z których największą popularność przyniosły mu "Pamiętniki wampirów". Wcielał się tam w rolę doktora Wesa Maxfielda. W 2014 dołączył do obsady serialu "Flash" emitowanego dla stacji The CW. Fanki tęskniące za przystojnym lekarzem wampirów mogą śledzić go dzisiaj na Instagramie. Niestety aktor nie ma dla nich najlepszych wiadomości. Z okazji walentynek zrobił coming out. 

Pamiętniki wampirów: Rick Cosnett jest gejem 

Rick Cosnett zamieścił na Instagramie krótkie wideo, w którym przyznał się do odmiennej orientacji seksualnej. Wielu widzów "Pamiętników" od dawna domyślało się, że Cosnett jest gejem, lecz na oficjalne potwierdzenie trzeba było poczekać do walentynek 2020 roku.

Cześć, jestem gejem - zaczął przemowę aktor. Chcę, żeby wszyscy to wiedzieli, ponieważ obiecałem sobie, że będę żył zgodnie z własną prawdą - wyznał gwiazdor "Pamiętników wampirów".

Fani przyjęli wyznanie Cosnetta bez większego zaskoczenia. Za to wyrazili wdzięczność i pogratulowali aktorowi odwagi w mówieniu o własnej orientacji. 

Zagłosuj

Oglądałeś/Oglądałaś "Pamiętniki wampirów"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw