Zamknij

Gwiazdy starych seriali - zobacz, jak wyglądają dzisiaj

16.09.2020 10:48
Gwiazdy starych seriali - zobacz, jak wyglądają dzisiaj
15 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

"Jezioro marzeń", "Buffy: postrach wamirów", "Ally McBeal" czy "Ostry dyżur" – większość z nas znało i lubiło te seriale. Jak dziś wyglądają ich gwiazdy? Obejrzyj galerię i sprawdź.

Minęło 26 lat od premiery pierwszego odcinka „Ostrego dyżuru”. Serial był nadawany w wielu krajach i wszędzie cieszył się ogromną popularnością. Nic dziwnego. Charyzmatyczne postaci i dobrze napisane historie sprawiły, że serial doczekał się 15 sezonów. Jedną z głównych postaci był doktor John Carter grany przez Noah Wyle’a. Sprawdź w galerii, jak wygląda i czym zajmuje się obecnie.

Zobacz także: Największe gwiazdy polskich seriali - zobacz, jak się zmieniły

Wiele seriali skierowanych było do nastoletnich widzów. „Buffy: postrach wampirów” czy romantyczne „Jezioro marzeń” również co tydzień przyciągały wiele osób przed telewizory. Udział w tych serialach dał początek całkiem udanym karierom dla wielu aktorów. Z tej okazji skorzystali z pewnością James Van Der Beek i Katie Holmes.

Zobacz także: Powstaje nowa dramatyczna wersja słynnego „Bajera z Bel-Air”

Pięciu serii doczekał się równie popularny serial „Ally McBeal” o młodej prawniczce z Calistą Flockhart w roli głównej. I choć aktorka występowała jeszcze później w innych telewizyjnych serialach, to żaden inny nie przyniósł jej takiej popularności. Obecnie rzadko można ją zobaczyć na ekranie.

Obejrzyj galerię i zobacz, jak zmieniały się inne gwiazdy telewizyjnych seriali.