Zamknij

Telenowele latynoskie przez lata cieszyły się olbrzymią popularnością. Polacy zakochali się najpierw w "Niewolnicy Isaurze", a potem namiętnie śledzili "Esmeraldę", "Zbuntowanego Anioła", "Luz Marię", "Palomę", "Fiorellę" i inne seriale. Gwiazdy latynoskich telenoweli były wprost ubóstwiane. A jak dzisiaj wyglądają aktorki z hitowych produkcji? 

Telenowele latynoamerykańskie królowały w polskiej telewizji lat 90. i dwutysięcznych. Modę na opery mydlane zapoczątkowała emitowana w 1985 roku "Niewolnica Isaura". Ulice pustoszały, gdy w telewizji zaczynał się kolejny odcinek z piękną  Lucélią Santos i Rubenso de Falco. Potem masowo oglądaliśmy produkcje z Brazylii, Argentyny, Meksyku i Peru. Niektóre z nich, takie jak "Esmeralda" czy " Zbuntowany Anioł" stały się prawdziwymi hitami. Spora w tym zasługa gwiazd wcielających się w główne role. 

Polacy uwielbiali oglądać Natalię Oreiro w roli Milagros i jej perypetie z Ivem granym przez zabójczo przystojnego Facundo Aranę. Potem podziwiali aktorkę w "Jesteś moim życiem" i serialu "Kachorra". Olbrzymią  popularnością cieszyła się także  Leticia Calderón, która rolami w "Esmeraldzie" i "W labiryncie namiętności" zyskała sobie rzesze fanów i odwiedziła Polskę w 1999 roku.

Serca polskiej publiczności podbiły także: Angie Cepeda z seriali "Luz Maria" i "Fiorella", Thalia, gwiazda telenoweli "Maria z przedmieścia", "Marimar" i "Rosalinda", Gabriela Spanic, czyli pamiętna "Paulina", oraz kilkuletnia Daniela Luján wcielająca się w tytułową bohaterkę telenoweli "Serce Clarity". 

Jak dzisiaj wyglądają gwiazdy popularnych telenowel latynoskich? Zobaczcie, jak zmieniły się aktorki ze słynnych oper mydlanych sprzed lat.