Zamknij

Najpopularniejsze seriale HBO w 2019 roku. Co oglądali Polacy? [LISTA]

Roksana Orlicka
30.12.2019 11:12
Najpopularniejsze seriale HBO w Polsce w 2019 roku
fot. Kathy Hutchins/Shutterstock

HBO GO udostępniło listę seriali, które Polacy najchętniej oglądali w 2019 roku. Nie ma dużych niespodzianek- popularnością cieszyły się takie produkcje jak "Gra o tron" czy "Czarnobyl". Okazuje się, że chętnie oglądaliśmy również polskie seriale. Poniżej można znaleźć pełną listę najpopularniejszych seriali HBO w 2019 roku.

HBO GO ujawniło listę najczęściej oglądanych seriali w 2019 roku. Wiemy, co najchętniej oglądali Polacy. Trudno mówić o zaskoczeniu- podążamy za trendami, dlatego na szczycie listy znalazły się szeroko komentowane seriale. Okazuje się jednak, że z zaangażowaniem wspieramy rodzime produkcje. Poniżej można znaleźć listę 10. najpopularniejszych seriali HBO w 2019 roku.

HBO GO podało listę najpopularniejszych seriali 2019 roku

Platformy streamingowe cieszą się w Polsce dużym zainteresowaniem. Dzięki nim mamy dostęp do dużej bazy filmów, seriali i możemy być na bieżąco z nowościami. HBO GO udostępniło listę najpopularniejszych seriali 2019 roku w Polsce. 

Okazuje się, że coraz bardziej doceniamy polskie produkcje. 3. sezon "Watahy" miał premierę na początku grudnia, a mimo to polski serial HBO znalazł się na ostatnim miejscu podium, tuż za "Czarnobylem". Na pierwszym miejscu pojawiła się "Gra o tron". Przypominamy, że "Gra o tron" była emitowana na HBO od 2011 roku, a w 2019 roku miał premierę finałowy sezon. Co ciekawe, w zestawieniu znalazł się serial "Ślepnąć od świateł", który miał premierę w 2018 roku. Co jeszcze chętnie oglądaliśmy w 2019 roku?

HBO GO: 10 najchętniej oglądanych seriali w 2019 roku

  1. Gra o Tron
  2. Czarnobyl
  3. Wataha
  4. Ślepnąc od świateł
  5. Wielkie kłamstewka
  6. Opowieść podręcznej
  7. Detektyw
  8. Euforia
  9. Templariusze
  10. Watchmen

 

Interesujesz się serialami HBO? To może ci się spodobać:

RadioZET.pl/RO