Zamknij

"Love and Death": kolejna gwiazda Marvela w obsadzie głośnego serialu HBO

16.09.2021 20:19
"Love and Death": kolejna gwiazda Marvela w obsadzie głośnego serialu HBO
fot. Myles Aronowitz/Netflix

Krysten Ritter dołączyła do Elizabeth Olsen w obsadzie serialu kryminalnego "Love and Death" od HBO Max. O czym opowie produkcja i kiedy możemy spodziewać się premiery?

"Love and Death" to nadchodzący kryminał od HBO Max i studia Lionsgate Television, który już na długo przed premierą wzbudza silne emocje. Wszystko za sprawą opartej na faktach fabuły oraz naprawdę gwiazdorskiej obsady. Jej szeregi zasiliła właśnie kolejna gwiazda MarvelaKrysten Ritter.

"Love and Death": Krysten Ritter z Marvela w obsadzie głośnego serialu HBO Max

Serial "Love and Death" opowie nam autentyczną (i mrożącą krew w żyłach) historię, która wydarzyła się w latach 80. XX wieku w Teksasie. Gospodyni domowa Candy Montgomery została wówczas oskarżona o bestialskie zamordowanie swojej sąsiadki, a zarazem najlepszej przyjaciółki, Betty Gore.

W głównej roli zobaczymy gwiazdę "WandaVision" i "Avengers: Endgame"Elizabeth Olsen. W Betty Gore wcieli się znana z "American Horror Story" Lily Rabe, zaś w jej męża (który, jak się później okazało, miał romans z morderczynią) - Jesse Plemons ( "Fargo"). Krysten Ritter ("Jessica Jones", "Breaking Bad") zagra zaś Sherry Cleckler. Szczegóły związane z jej rolą nie zostały jeszcze ujawnione.

"Love and Death": data premiery i twórcy

Za powstanie serialu odpowiadają David E. Kelley i Nicole Kidman, którzy współpracowali już przy okazji dwóch innych głośnych kryminałów HBO - "Wielkich kłamstewek" i "Od nowa". Kelley opracował scenariusze do odcinków, zaś reżyserią zajęła się Lesli Linka Glatter ("Twin Peaks", "Mad Men"). 

Przewidywana data premiery serialu "Love and Death" nie została jeszcze ujawniona. Fani opowieści kryminalnych muszą się zatem uzbroić w cierpliwość.

RadioZET.pl/Deadline.com