Zamknij

HBO Max: J.J.Abrams stworzy trzy seriale, w tym spin-off "Lśnienia" Stanleya Kubricka

Roksana Orlicka
20.04.2020 14:57
J J Abrams wyreżyseruje trzy seriale dla HBO Max
fot. Kadr z filmu "Lśnienie

HBO Max to kolejna platforma, na której znajdziemy liczne filmy i seriale. Powoli dowiadujemy się o oryginalnych produkcjach. Zdradzono, że za trzy seriale będzie odpowiadał J.J. Abrams. Czego możemy się spodziewać?

HBO Max: J.J.Abrams stworzy trzy seriale, w tym spin-off "Lśnienia" Stanleya Kubricka. Już niedługo odbędzie się premiera nowej platformy streamingowej. Na HBO Max zobaczymy nowy odcinek kultowych "Przyjaciół", ale nie tylko. Zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: At Home: Hiszpanie opowiedzą o społecznej izolacji w nowej produkcji HBO

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

HBO Max: J.J.Abrams stworzy spin-off "Lśnienia" i jeszcze dwa seriale

HBO Max ma niedługo zadebiutować w Stanach Zjednoczonych. Premiera jest wyznaczona na maj, dlatego pojawiają się pierwsze informacje dotyczące tego, co będziemy mogli zobaczyć na platformie. The Hollywood Reporter podaje, że J.J. Abrams przygotuje aż trzy seriale, w tym spin-off filmu "Lśnienie" w reżyserii Stanleya Kubricka.

Na HBO Max znajdą się także filmy, seriale i programy znane z HBO i Warner Bros., ale także z DC Entertainment, Turner Classic Movies, Cartoon Network czy Adult Swim. Wiadomo, że na platformie pojawi się nowy odcinek "Przyjaciół", a także trzy seriale w reżyserii J.J. Abramsa. 

The Hollywood Reporter zapewnia, że seriale będą nosić tytuły "Justice League Dark", "Overlook" i "Duster". Warto wspomnieć, że "Overlook" będzie spin-offem "Lśnienia". Serial będzie się składał z 10. odcinków. Wiadomo, że w produkcji zobaczymy znane z horroru postacie. 

Natomiast "Justice League Dark" to produkcja na podstawie komiksu z 2011 roku. A "Duster" opowie o życiu kierowcy rozwijającej się grupy przestępczej, która działa w USA w latach 70.

Na razie nie są znane żadne szczegóły dotyczące daty premiery seriali. 

Zagłosuj

Czekasz na premierę HBO Max?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Kultura.gazeta.pl/RO