Zamknij

HBO Max: podano datę premiery nowej platformy streamingowej. Zapowiada się intrygująco

Roksana Orlicka
22.04.2020 14:35
HBO Max wiemy kiedy premiera
fot. Shutterstock

HBO Max to nowa platforma, na której pojawią się znane i lubiane seriale, ale także nowe produkcje. Wiemy, kiedy odbędzie się premiera HBO Max i czego się spodziewać.

HBO Max: podano datę premiery nowej platformy streamingowej. To już pewne, że zapowiadana od dłuższego czasu platforma będzie miała premierę w przyszłym miesiącu. Niestety, na razie będzie dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych. Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: Bagienna cisza: film z gwiazdą "Domu z papieru" dostępny na Netflixie

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

HBO Max: data premiery nowej platformy. Kiedy w Polsce?

HBO zapowiada start platformy streamingowej HBO Max, na której znajdzie się wiele nowości, ale także znanych produkcji stacji. Wiadomo już, że premiera HBO Max będzie miała miejsce 27 maja 2020 roku. Warto wspomnieć, że wyznaczona data dotyczy Stanów Zjednoczonych. W tym roku dostęp dostaną także mieszkańcy Ameryki Południowej. W Europie premiera jest wstępnie przewidziana na 2021 rok

Wiemy już wiele na temat tego, co znajdziemy na HBO Max. Jak podaje Antyweb.pl - na platformie pojawi się 10 00 godzin materiałów wideo, filmów i seriali. HBO przeniesie także oryginalne seriale i filmy. Pojawią się też takie, które powstają z myślą o platformie - w tym spin-off "Lśnienia". Na HBO Max znajdziemy także "Przyjaciół" oraz premierowy odcinek kultowego serialu.

Znana jest także cena HBO Max. W Stanach wynosi ona 14,99 USD, czyli około 62 zł

Zagłosuj

Wykupisz dostęp do HBO Max?

Liczba głosów:

Zobacz także: Layers of Fear: polski kultowy horror doczeka się hollywoodzkiej ekranizacji

RadioZET.pl/