Zamknij

HBO kręci serial w Gdańsku. O czym będzie opowiadał i kiedy premiera?

13.08.2021 13:39
HBO
fot. Shutterstock

HBO kręci serial w Gdańsku. Pojawiły się pierwsze szczegóły dotyczące tego, o czym będzie opowiadać. Podajemy pierwsze informacje dotyczące nowej polskiej produkcji HBO.

HBO kręci serial w Gdańsku. O czym będzie opowiadał i kiedy premiera? To pytanie, które zadaje sobie wielu Gdańszczan i turystów. Od kilku dni na terenie miasta powstają zdjęcia do nowego serialu polskiego oddziału HBO. Co już wiadomo o produkcji?

Zobacz także:  "Biały Lotos" od HBO powróci z 2. sezonem. Czekają nas jednak drastyczne zmiany

HBO kręci serial w Gdańsku. O czym będzie opowiadał?

HBO kręci nowy polski serial. Zdjęcia do produkcji powstają w Gdańsku. Jak podaje rozrywka.trojmiasto.pl - sceny kręcono między innymi na słynnej Ulicy Elektryków czy w okolicach ul. Garncarskiej. Wiadomo już, że serial będzie nosił tytuł "Trauma".

Będzie to serial kryminalny opowiadający o losach licealistów, którzy przez pewne wydarzenia, muszą ułożyć sobie życie na nowo. Na ten moment nie są jednak znane żadne szczegóły dotyczące obsady serialu, ani jego bardziej szczegółowa fabuła.

"Trauma": kiedy premiera nowego serialu na HBO?

HBO na ten moment nie podaje, kiedy możemy się spodziewać premiery serialu "Trauma". Prace są na wczesnym etapie, dlatego można się spodziewać, że nie wydarzy się to prędko.

Zobacz także:  "Mare Of Easttown" z nowymi odcinkami na HBO? Kate Winslet zabrała głos

RadioZET.pl/rozrywka.trojmiasto.pl