Zamknij

HBO: najpopularniejsze seriale przełożone. Czego nie zobaczymy na platformie w terminie?

Roksana Orlicka
30.03.2020 16:18
HBO zawiesza seriale z powodu koronawirusa
fot. Instagram/@succession_hbo

HBO to kolejny dystrybutor, który poinformował o tym, że planowane nowe odcinki popularnych seriali nie pojawią się w wyznaczonych terminach. Wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa. O których tytułach mowa?

HBO: najpopularniejsze seriale przełożone. Pandemia koronawirusa na dobre sparaliżowała branżę filmową i nie tylko. W terminie nie pojawią się również nowe odcinki uwielbianych przez widzów seriali. HBO poinformowało, które produkcje zostały zagrożone.

Zobacz także: Przyjaciele: Gdzie oglądać serial podczas kwarantanny?

HBO przekłada premiery najpopularniejszych seriali

HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, na której można znaleźć filmy i seriale. Okazuje się, że część uwielbianych produkcji jest zagrożona i nie pojawi się na HBO w terminie. Wszystko przez wstrzymanie prac na planach filmowych. 

13 marca 2020 roku HBO zawiesiło prace nad wszystkimi filmami i serialami. Wiadomo, że wśród nich znalazły się dwa popularne seriale, "Sukcesja" i "Barry". Nie zaczęto kręcić 2. sezonu "Euforii" oraz "The Rightous Gemstones". Mówiono wtedy, że prace zostały przerwane na dwa tygodnie, jednak okazuje się, że sytuacja może potrwać dłużej.

HBO wystosowało komunikat, w którym poinformowało o tym, że aktorzy wrócą na plan, gdy pandemia zostanie opanowana i będzie można pracować bezpiecznie. Co więcej, przedstawiciele HBO zapewniają, że prace scenariuszowe nie zostały przerwane, ale odbywają się zdalnie.

Wielbiciele seriali muszą się uzbroić w cierpliwość, bo obecna sytuacja może potrwać nawet kilka miesięcy, co oznacza, że trudno przewidzieć nowe daty premiery odcinków wielu produkcji.

Zobacz także: Dark: serial Netflixa został nakręcony przed kwarantanną. Kiedy premiera?

Zagłosuj

Oglądasz seriale HBO?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/Naekranie.pl/RO