Zamknij

HBO przedstawiło zapowiedź seriali na 2021 rok. Co zobaczymy na platformie? [WIDEO]

Natalia Nowecka
23.02.2021 18:09
HBO przedstawiło zapowiedź seriali na 2021 rok. Co zobaczymy na platformie? [WIDEO]
fot. pixinoo / Shutterstock.com

HBO na 2021 rok - jakie seriale zadebiutują na platformie w tym roku? Co obejrzymy w HBO GO? Pojawiła się zapowiedź wideo. Jest na co czekać!

HBO na 2021 rok - zaprezentowano zapowiedź największych serialowych premier tego roku. Co obejrzymy na HBO i w serwisie HBO GO? Które seriale zasługują na szczególną uwagę? Szczegóły poniżej.

HBO na 2021 rok - jakie seriale zadebiutują na platformie

Zapowiedź seriali HBO na 2021 rok prezentuje się następująco:

Wśród tegorocznych serialowych premier HBO, na piedestał wysuwają się cztery tytuły: "Sceny z życia małżeńskiego", "Mare of Easttown", "Nierealne" oraz oczywiście "Sukcesja". Pierwszy z seriali opowie o perypetiach współczesnej amerykańskiej pary. W rolach głównych zobaczymy Jessikę Chastain i Oscara Isaaca.

"Mare of Easttown" skupi się na losach poturbowanej przez życie policjantki z Pensylwanii (w tej roli Kate Winslet), która spróbuje rozwikłać zagadkę lokalnego morderstwa. Reasumując: zapowiada się ciekawy kryminał!

Posłuchaj podcastu

"Nierealne" to zaś serial fantasy od twórcy "Buffy: Postrach wampirów". W trakcie seansu przeniesiemy się w czasie do Londynu epoki wiktoriańskiej, gdzie dwie kobiety stają na czele magicznej społeczności. W 2021 roku na HBO królować będzie również "Sukcesja", która powróci do nas z 3. sezonem.