Zamknij

HBO ujawnia najchętniej oglądane seriale w pierwszej połowie 2020 roku

17.07.2020 12:10
HBO
fot. Shutterstock

HBO GO to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych. Można na niej znaleźć wiele filmów i seriali. Dowiedzieliśmy się, co najchętniej oglądali Polacy w pierwszej połowie 2020 roku.

HBO ujawnia najchętniej oglądane seriale w 2020 roku. Pierwsza połowa roku za nami, dlatego przyszedł czas na pierwsze podsumowania. Wiemy już, jakie seriale cieszyły się największym zainteresowaniem użytkowników platformy HBO GO. To zestawienie potwierdza tendencję, którą można zaobserwować od jakiegoś czasu - jesteśmy fanami rodzimych produkcji. Które tytuły znalazły się w zestawieniu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: HBO i HBO GO: nowości na lipiec 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

HBO ujawnia najchętniej oglądane seriale w pierwszej połowie 2020 roku

HBO dzieli się listą najchętniej oglądanych produkcji w pierwszej połowie roku. Na samym szczycie zestawienia znalazł się serial "Wataha". Miał on premierę pod koniec 2019 roku, jednak ostatni odcinek wyemitowano w styczniu 2020 roku. To polski serial kryminalny, który przyciągnął widzów interesująco rozpisaną intrygą, pięknymi zdjęciami i świetnymi kreacjami aktorskimi. W głównych rolach występują: Leszek Lichota, Aleksandra Popławska i Andrzej Zieliński.

Na drugim miejscu znalazł się dreszczowiec "Outsider". Serial pojawił się na HBO GO w styczniu 2020 roku. Jest to opowieść oparta na bestsellerowej książce Stephena Kinga. Podium zamyka 3. sezon serialu "Westworld", czyli jednej z najpopularniejszych produkcji HBO.

Co jeszcze znalazło się na liście? Poniżej można znaleźć całe zestawienie.

HBO: 10. najchętniej oglądanych seriali w pierwszej połowie 2020 roku

  1. Wataha
  2. Outsider
  3. Westworld
  4. Czarnobyl
  5. Nowy papież
  6. Gra o tron
  7. Zero zero zero
  8. Ślepnąc od świateł
  9. Młody papież
  10. Wielka

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/HBO Polska