Zamknij

"Hanna": Zwiastun 3. sezonu serialu Amazon Prime Video z Joanną Kulig

12.10.2021 18:13
Hanna serial zwiastun
fot. Christopher Raphael/Amazon Studios

"Hanna" doczekała się 3. sezonu. Amazon Prime Video zaprezentował pierwszy zwiastun serialu, w którego obsadzie znalazła się Joanna Kulig.

"Hanna" powraca z 3. sezonem. W nowych odcinkach młoda zabójczyni ponownie zmierzy się ze złowrogą organizacją Utrax, zawiąże nowe sojusze i wystawi na próbę dawne przyjaźnie. Co jeszcze czeka ją w nadchodzącym sezonie? Zobaczcie pierwszy zwiastun produkcji udostępniony przez Amazon Prime Video.

Zobacz także

"Hanna": Joanna Kulig w serialu Amazon Prime Video

"Hanna" to oryginalny serial Amazon Prime Video oparty na filmie Joe Wrighta z 2011 roku, w którym główną rolę grała Saoirse Ronan. Opowiada o profesjonalnej zabójczyni, która od najmłodszych lat była szkolona w fachu przez swojego ojca. W tytułową bohaterkę wciela się Esme Creed-Miles. Jej ojca grał gwiazdor "Suicide Squad", Joel Kinnaman, zaś matkę - Joanna Kulig. Bohaterka grana przez polską aktorkę zginęła wprawdzie już w pierwszym odcinku, ale później pojawiała się w retrospekcjach. Mogliśmy ją zobaczyć zarówno w pierwszym, jak i w drugim sezonie. Niewykluczone, że w najnowszym także znajdą się sceny z gwiazdą "Zimnej wojny".

"Hanna": Zwiastun 3. sezonu serialu Amazon Prime Video

W trzecim sezonie Hanna kontynuuje swoją tajną misję zniszczenia złowrogiej organizacji Utrax od środka. Pomaga jej w tym była agentka CIA i jej dawna przeciwniczka, Marissa Wiegler (Mireille Enos), oraz zmuszony przez kobiety wysokiej rangi agent Utrax - John Carmichael (Dermot Mulroney). Jednocześnie jednak jej młodzi koledzy po fachu zaczynają podejrzewać Hannę o spisek, a prawda o Utraxie okazuje się jeszcze gorsza, niż podejrzewała.

"Hanna" - Kiedy premiera 3. sezonu na Amazon Prime Video?

 Twórcą serialu jest David Farr, który pełni też rolę jednego z producentów wykonawczych, a wraz z nim Tom Coan, Marty AdelsteinBecky Clements Scott Nemes. W stałej obsadzie znajdują się Esmé Creed-Miles, Mireille Enos, Dermot Mulroney, Yasmin Monet Prince, Cherrelle Skeete, Áine Rose Daly i Gianna Kiehl, do których w nowym sezonie dołączy m.in. znany z "Chłopców z Ferajny" Ray Liotta.

Premiera 3. sezonu serialu "Hanna" została zapowiedziana na 24 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Amazon Prime Video