Zamknij

"Hawkeye": Jeremy Renner doczekał się komiksowego kostiumu. Zobacz zdjęcie z planu serialu Marvela

30.04.2021 12:59
Avengers - Jeremy Renner - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios / Paramount Pictures/Collection Christophel/East

W serialu Marvela "Hawkeye" tytułowy Avenger przywdzieje wreszcie komiksowy strój. W sieci pojawiło się zdjęcie, które zdradza, jak Jeremy Renner prezentuje się kostiumie superbohatera.

Marvel Studios idzie za ciosem i wkrótce zobaczymy kolejne seriale o superbohaterach na Disney+. Jednym z nich jest "Hawkeye". Okazuje się, że wcielający się w tytułowego herosa Jeremy Renner w końcu przywdział superbohaterski strój rodem z komiksów. Potwierdza to zakulisowe zdjęcie z planu, które trafiło do sieci.

"Hawkeye" - Jeremy Renner na nowym zdjęciu z planu serialu Marvela

Hawkeye, mimo że był członkiem Avengers, nie miał okazji zabłysnąć na dużym ekranie. Jako najsłabszy fizycznie członek drużyny, zawsze pozostawał na dalszym planie i nie zdołał zdobyć takiej popularności jak Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk czy nawet Black Widow. Serial "Hawkeye" zmieni ten stan rzeczy, wysuwając (przynajmniej częściowo) Clinta Bartona na pierwszy plan.

Filmowy Hawkeye nie był nigdy tak charyzmatyczną postacią jak jego komiksowy odpowiednik. Zresztą obaj bohaterowie poza personaliami, członkostwem w Avengers i mistrzowskim posługiwaniem się łukiem mają ze sobą nie wiele wspólnego. Tę sytuację zmieni nadchodzący serial, w którym Barton doczeka się komiksowego stroju, o czym świadczy poniższe zdjęcie.

Na szczęście nie będzie to klasyczny kostium, który wielokrotnie był wyśmiewany przez samych fanów komiksów Marvela, ale jego nowoczesna odsłona. Heros ma więc na sobie czarny uniform z fioletowymi elementami, w tym swoim "logo" na klatce piersiowej. Strój powinni dobrze kojarzyć czytelnicy komiksowego runu Mata Fractiona i Davida Aji, który w 2015 roku przedefiniowali postać Hawkeye'a, łącząc go w parę z Kate Bishop. Nic zresztą dziwnego, bo własnie na tej serii w dużej mierze opierali się twórcy nadchodzącego serialu.

Na powyższym zdjęciu z planu "Hawkeye" widzimy nie tylko Rennera, ale również Alaquę Cox, która wcieli się w Echo - ważną postać z komiksów Marvela, która niebawem zadebiutuje w MCU. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

"Hawkeye" - kiedy premiera?

Echo nie będzie jedyną nową postacią, bo w "Hawkeye" pojawią się również Kate Bishop (Hailee Steinfeld), Jack Duquesne/Swordsman (Tony Dalton) oraz Kazi/The Clown (Fra Fee). W serialu wystąpią również Florence Pugh (jako nowa Black Widow - Yelena Belova), Vera Farmiga, Zahn McClarnon oraz pies Jolt. Na razie nie podano konkretnej daty premiery. Wiadomo jednak, że serial "Hawkeye" zadebiutuje na platformie Disney+ pod koniec roku 2021.

RadioZET.pl/Twitter
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET