Zamknij

Vincent D'Onofrio ponownie jako Kingpin? Aktor ma powrócić do roli w nowym serialu Marvela

26.07.2021 10:53
Vincent D'Onofrio, Carin van der Donk
fot. Dan Steinberg/Invision/AP/East News

Według najnowszych informacji w serialu Marvel Studios "Hawkeye" Vincent D'Onofrio po raz kolejny wcieli się w Kingpina - przeciwnika z seriali na podstawie komisów Domu Pomysłów platformy Netflix.

Czy seriale Marvela z platformy Netflix są powiązane z produkcjami Disney+? Według kolejnych doniesień, tak, ponieważ Vincent D'Onofrio ponownie ma się wcielać w groźnego kryminalistę Kingpina. Do powrotu ma dojść w serialu "Hawkeye".

"Hawkeye" - Vincent D'Onofrio jako Kingpin w serialu Marvela?

W 2015 roku na Netflix zadebiutował pierwszy sezon serialu "Daredevil" - jednej z telewizyjnych produkcji, w teorii poszerzających kinowe uniwersum Marvela. W rzeczywistości "Daredevil" i inne tytuły platformy, które powstały w kolejnych latach nie miały zbyt wiele wspólnego z kinowym światem. Kreacje aktorów, a w szczególności Charliego Coxa i Vincenta D'Onofrio cieszyły się tak dużym uznaniem, że po skasowaniu marvelowskich seriali Netflix, fani domagali się powrotu aktorów do ról w przyszłych przedsięwzięciach Marvel Studios.

O tym, że Cox ma wrócić do roli Daredevila, plotkuje się już od jakiegoś czasu i aktora wiąże się z kolejnymi powstającymi filmami oraz serialami Marvela. O D'Onofrio też plotkowano w podobny sposób, ale nie aż na taką skalę. A trzeba przyznać, że stworzona przez niego postać Wilsona Fiska, znanego jako Kingpin, była jedną z najmocniejszych stron "Daredevila". Nic więc dziwnego, że fani liczą na powrót D'Onofrio do roli szefa mafii.

Jak podaje portal Mcuexchange, w sieci pojawiły się przecieki z powstającego serialu Disney+ "Hawkeye". Według plotek w produkcji zobaczymy Kingpina w wykonaniu D'Onofrio. Początkowo w historii o Clincie Bartonie i Kate Bishop miał pojawić się Daredevil, ale z powodu napiętego grafiku Coxa, zastąpiono go Fiskiem. Ta informacja ma dużo sensu, biorąc pod uwagę, że w "Hawkeye" ma się pojawić Echo, grana przez Alaquę Cox. W komiksach Marvela Maya Lopez była morderczynią szkoloną całe życie przez Kingpina do wyeliminowania Daredevila.

Chociaż powyższe doniesienia wyglądają nadzwyczaj atrakcyjnie, nie zostały oficjalnie potwierdzone, więc trudno powiedzieć, czy w "Hawkeye" rzeczywiście pojawi się Kingpin i czy będzie grany przez D'Onofrio. Postać może powrócić, ale twórcy mają prawo powołać do życia Kingpina, niemającego nic wspólnego z serialami Netflix, w którego wcieli się inny aktor.

"Hawkeye" - kiedy premiera?

O tym, kto rzeczywiście wystąpi w "Hawkeye" dowiemy się już niebawem. Serial o słynnych łucznikach Marvela trafi na Disney+ pod koniec roku 2021. Na razie nie ogłoszono oficjalnej daty premiery produkcji. W rolach głównych wystąpią Jeremy Renner, Hailee Steinfeld, Florence Pugh, Vera Farmiga, Zahn McClarnon, Brian d'Arcy Jame, Tony Dalton, Alaqua Cox, Fra Fe oraz Christopher Cocke. "Hawkeye" trafi na platformę Disney+, która wciąż nie jest dostępna w Polsce.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Mcuexchange