Zamknij

Harry i Meghan stworzą serial dla Netflixa. O czym opowie "Heart of Invictus" i kiedy premiera?

07.04.2021 17:10
Harry i Meghan stworzą serial dla Netflixa. O czym opowie "Heart of Invictus" i kiedy premiera?
fot. AIex Todd / Avalon/Photoshot/East News

Harry i Meghan łączą siły z Netflixem! Ich pierwszym projektem będzie serial dokumentalny "Heart of Invictus". O czym opowie i kiedy możemy spodziewać się premiery? Zdradzamy pierwsze szczegóły.

Harry i Meghan, czyli książę i księżna Sussex, zawarli przed rokiem umowę z platformą Netflix. Pierwszym owocem ich współpracy będzie dokument "Heart of Invictus", mający na celu propagowanie uznania dla weteranów wojennych oraz wspierania ich rehabilitacji.

"Heart of Invictus" - Harry i Meghan stworzą serial dla Netflixa

"Heart of Invictus" będzie serialem dokumentalnym opowiadającym o przygotowaniach weteranów wojennych do zawodów Invictus Games, znanych jako igrzyska dla weteranów, którzy zostali ranni na służbie. Książe Harry zaangażowany jest w wydarzenie od czasów jego powstania, nic zatem dziwnego, że to właśnie tę tematykę chce poruszyć w swojej pierwszej produkcji dla Netflixa.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

W trakcie seansu "Heart of Invictus" będziemy śledzić przygotowania zawodników do udziału w tym podniosłym wydarzeniu, a także poznamy ich losy podczas służby wojskowej. Pierwsza edycja Invictus Games odbyła się w 2014 roku. Kolejna będzie miała miejsce w 2022 roku w Hadze.

"Heart of Invictus" - kiedy premiera na Netflix?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery serialu "Heart of Invictus". Nie znamy też liczby odcinków. Harry i Meghan będą pełnić funkcję producentów, zaś reżyserią zajmie się Orlando von Einsiedel - zdobywca Oscara za dokument "Białe hełmy".

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/TheGuardian.com