Zamknij

Jesteś fanem "Glow", "Arrow" lub "Wikingów"? W takim razie "Heels" to serial dla Ciebie [ZWIASTUN]

04.05.2021 15:09
Heels zwiastun
fot. plakat serialu "Heels"

"Heels" to kolejna produkcja, która pokaże świat wrestlingu od kuchni. Tym razem na ringu staną Stephen Amell i Alexander Ludwig - gwiazdorzy "Arrow" i "Wikingów" - jako bracia Jack i Ace Spade.

Świat wrestlingu jest barwny i pełen emocji nie tylko na ringu, ale także poza nim, o czym przekonują nas kolejne produkcje kinowe i telewizyjne poświęcone tej rozrywce sportowej. Po "Zapaśniku" (2008) i "Glow" (2017-2019) przyszedł czas na "Heels" z gwiazdorami słynnych seriali "Arrow" i "Wikingowie" w rolach głównych.

"Heels": Zwiastun nowego serialu o wrestlerach [WIDEO]

Serial "Heels" to opowieść o dwóch braciach i rywalach, którzy walczą ze sobą na ringu i poza nim. Na arenie jeden z nich zawsze musi być "tym złym", aby drugi mógł być "tym dobrym". W rolę protagonisty wchodzi więc Ace (Alexander Ludwig), zaś jego przeciwnika kreuje Jack (Stephen Amell). Jednak w życiu trudno o tak proste podziały jak na scenie.

Do tego odnosi się zresztą sam tytuł serialu. Słowo "heel" w świecie wrestlingu oznacza złoczyńcę, którego zadaniem jest wzbudzanie negatywnych emocji fanów, w przeciwieństwie do ulubieńca tłumów, nazywanego "face". Nowy serial STARZ nosi nazwę "Heels", co sugeruje, że nie ma w nim miejsca na krystalicznie czystych i jednoznacznie pozytywnych bohaterów. Jest wręcz przeciwnie.

"Heels": Obsada i twórcy serialu. Kiedy premiera?

Jak już wielokrotnie wspomniano, w główne role w serialu "Heels" wcielą się Stephen Amell i Alexander Ludwig. Pierwszy z nich jest kojarzony przede wszystkim z tytułowym bohaterem serialu "Arrow", emitowanego przez The CW od 2012 roku. Drugi - zasłynął jako Bjorn Żelaznoboki z serialu "Wikingowie". Wystąpił też w "Igrzyskach śmierci" i "Bad Boys for Life". 

Na ekranie głównym bohaterom partnerować będą Allison Luff jako żona Jacka, Mary McCormack jako jego wspólniczka, a także Kelli Berglund, Allen Maldonado, James Harrison, CM Punk i Chris Bauer. Showrunnerem i jednym z producentów serialu jest Mike O'Malley ("Glee"), zaś głównym producentem - Michael Waldron ("Loki"). Pilotażowy odcinek wyreżyseruje Peter Segal ("Dwóch gniewnych ludzi"). 

"Heels" będzie mieć swoją premierę 15 sierpnia 2021. Nie wiadomo jeszcze kiedy i za pośrednictwem jakiej stacji lub serwisu serial trafi na ekrany w Polsce.

RadioZET.pl/Collider