Zamknij

„Helstrom” – Marvel zawita do piekieł. Zwiastun serialu o superbohaterach w klimacie horroru

24.09.2020 16:57
Helstorm, Hulu
fot. materiały prasowe Hulu

„Helstrom” to nowy serial Marvela, bazujący na serii komiksów. Opowieść o rodzeństwie Helstrom ma być silnie osadzona w klimacie horroru. Co już wiemy o enigmatycznym serialu? Kiedy pojawi się na ekranach? Kto zagra głównego role w „Helstrom”? Znamy odpowiedzi.

„Helstrom” to produkcja serialowa platformy streamingowej Hulu. Serial, bazujący na serii komiksów autorstwa Roya Thomasa, opowie historię dwójki rodzeństwa, którzy posiadają nadnaturalne moce. Ich umiejętności przydadzą im się, gdy wyruszą na polowanie piekielnych bestii. A także gdy przyjdzie im zmierzyć się z mroczną i przerażającą tajemnicą własnego pochodzenia. 

Serial ma być utrzymany w konwencji horroru. Patrząc po pierwszym zwiastunie, może zrobić to dużo lepiej niż zapowiadany na horror niedawny film „Nowi Mutanci”.

Zobacz także

„Helstrom” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun zapowiadający nie lada emocje. Materiał prezentuje się następująco

„Helstrom” – obsada i ekipa

Za sterami serialu stoi Paul Zbyszewski. Producent i scenarzysta, znany z filmu „Po zachodzie słońca”, czy współpracy na planach seriali „Lost. Zagubieni” i „Agenci T.A.R.C.Z.Y” wziął na tapetę serię komiksów Roya Thomasa.

Przed kamerą zobaczymy natomiast: Sydney Lemmon (Ana), Tom Austen (Daimon), Elizabeth Marvel (Victoria Helstrom), Ariana Guerra (Gabriella Rossetti), Robert Wisdom (Caretaker), June Carryl (Louise Hastings) i Alain Uy (Chris Yen). 

Helstorm

„Helstrom” – kiedy premiera?

Amerykańska premiera serialu na platformie Hulu odbędzie się już 16 października. W tym momencie nie wiadomo, czy serial trafi na polskie ekrany. Istnieje cień szansy, biorąc pod uwagę, że czasem produkcje Hulu trafiają u nas na platformę HBO GO. Na chwilę obecną trudno jednak przewidzieć czy tak właśnie stanie się z nowym serialem Marvela.

Czytaj także: „Gambit Królowej“: Marcin Dorociński w nowym serialu Netfliksa. Jest zwiastun