Zamknij

"Herkules" to nowy polski serial. O czym opowie i kogo w nim zobaczymy? [FABUŁA, OBSADA]

22.10.2021 13:37
Weronika Książkiewicz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

"Herkules" to kolejny polski serial, który zasili bibliotekę platformy Player.pl. O czym opowie serial, kto w nim wystąpi i kiedy możemy się spodziewać premiery? Odpowiadamy na wszystkie ważne pytania.

"Herkules" to nowy polski serial. Player.pl wyspecjalizował się w polskich produkcjach i zapowiada kolejny serial. Tym razem będzie to "Herkules" z Weroniką Książkiewicz w roli głównej. O czym opowie produkcja i kogo w niej zobaczymy?

Zobacz także:  Nowy serial HBO to mocna propozycja. Co to za produkcja i kto w niej występuje? [FABUŁA, OBSADA]

"Herkules": nowy polski serial. O czym opowie i kogo w nim zobaczymy? [FABUŁA, OBSADA]

"Herkules" to kolejna nowość, którą w tym roku zapowiada platforma Player.pl. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - główne role otrzymali Weronika Książkiewicz i Rafał Maćkowiak. I to właśnie na losach ich bohaterów będzie skupiona fabuła. Jednym z nich jest Herkules Nowak, analityk, który nie dostał się do policji. Z drugiej strony przeciwieństwem Herkulesa jest Sylwia, policjantka. Kobieta działa impulsywnie i pod wpływem emocji, dlatego grozi jej przeniesienie do innego wydziału. To Herkules stanie na jej drodze. Czy wspólnie uda im się rozwiązać jakąś sprawę kryminalną?

W serialu "Herkules" zobaczymy na pewno Weronikę Książkiewicz i Rafała Maćkowiaka. Na ten moment dalsza część obsady nie jest znana. Reżyserem serialu jest Bartosz Kruhlik, za scenariusz odpowiadają Karolina Frankowska i Bartosz Janiszewski.

"Herkules": gdzie i kiedy oglądać? [DATA PREMIERY] 

Premiera serialu "Herkules" jest zaplanowana na 2022 rok. Zdjęcia do serialu rozpoczęły się we wrześniu 2021 roku.

Zobacz także:  "Karmazynowe wesele": o czym jest nowy serial TVP2 i ile ma odcinków? [FABUŁA, OBSADA]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl