Zamknij

Hodor z "Gry o tron" kolejną gwiazdą serialu Taiki Waititiego o piratach

22.06.2021 15:56
Hodor Gra o tron
fot. materiały prasowe HBO

Kristian Nairn, znany przede wszystkim jako Hodor z "Gry o tron", dołączył do obsady produkcji "Our Flag Means Death". Producentem wykonawczym i jednym z reżyserów serialu jest Taika Waititi, który gra w nim także jedną z głównych ról.

Kristian Nairn przez 6. sezonów "Gry o tron" wcielał się w jedną z najpopularniejszych postaci serialu, której znakiem rozpoznawczym i przezwiskiem w jednym było słowo "Hodor". Teraz irlandzki aktor powraca na łono stacji, która dała mu popularność. Nairn zagra w nadchodzącym serialu HBO Max, którego współtwórcą i gwiazdą jest Taika Waititi.

"Our Flag Means Death": Kristian Nairn w obsadzie serialu Taiki Waititiego

Serial, o którym mowa, nosi tytuł "Our Flag Means Death" i opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię rozpieszczonego arystokraty, który postanawia zostać piratem. Porzuca więc swoje wygodne życie, kupuje statek, zatrudnia załogę złożoną z najemników i wyrusza na podbój mórz i oceanów. 

Głównego bohatera zagra Rhys Darby, podczas gdy Taika Waititi wcieli się w postać legendarnego pirata o pseudonimie Czarnobrody. Kristian Nairn wystąpi natomiast w roli mężczyzny nazywanego Wee John Feeney. To jednak nie koniec obsadowych ogłoszeń. W serialu pojawią się także Nathan Foad ("Bloods") jako Lucius, Samson Kayo ("Giń, 2020!") jako Oluwanda, Rory Kinnear ("Black Mirror") w podwójnej roli kapitana Nigela Badmintona i Chauncey'a Badmintona, Con O'Neill ("Czarnobyl") jako Izzy oraz Vico Oritz ("American Horror Story") jako Bonifacia.

"Our Flag Means Death" - Kiedy premiera serialu?

Scenarzystą, showrunnerem i jednym z producentów wykonawczych serialu jest David Jenkins. Producentami wykonawczymi są również Garrett Basch i Dan Halsted, a także Taika Waititi, który - jak już wspomniano - będzie również reżyserował pilotażowy odcinek serialu i zagra w nim rolę Czarnobrodego. Data premiery "Our Flag Means Death" nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Variety