Zamknij

"Hotel Vidago Palace" - odcinek 2 - STRESZCZENIE. Pedro zostaje postrzelony [20.01]

19.01.2021 14:11
kadr z serialu "Hotel Vidago Palace"
fot. materiały prasowe TVP

„Hotel Vidago Palace” to nowy miniserial TVP2. O czym opowiada producja? Kiedy można oglądać serial?

Hotel Vidago Palace” to nowa propozycja stacji TVP2. Sześcioodcnkowy miniserial portugalsko-hiszpański, którego akcja rozgrywa się w północnej Portugalii w 1936 roku. Spokojne życie mieszkańców luksusowego hotelu Vidago Palace zakłócają informacje na temat krwawej wojny domowej, która wybuchła zaledwie kilka kilometrów za granicą.

W tych burzliwych warunkach mieszkańcy hotelu próbują jednak czerpać garściami z życia i oddawać się miłosnym uniesieniom. W centrum historii znajduje się mezalians między Carlotą, córką właściciela hotelu, a zwykłym pracownikiem, który wiąże koniec z końcem, zajmując się sprzątaniem placówki.

Zobacz także

„Hotel Vidago Palace” – odcinek 2 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w premierowym odcinku serialu "Hotel Vidago Palace"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 2. odcinek serialu "Hotel Vidago Palace" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Hotel Vidago Palace”, odcinek 2 – streszczenie 

Streszczenie 2. odcinka serialu „Hotel Vidago Palace” prezentuje się następująco:

2 sierpnia 1936. Wszyscy goście hotelu Vidago Palace uczestniczą w uroczystym otwarciu nowego pola golfowego. Wstęgę przecina sam Prezydent Republiki, marszałek Oscar Carmona.

Pedro, postrzelony przez straż graniczną, leży nieprzytomny w lesie. Jego towarzysze: Pepe, Dolores i Xoan są przekonani, że zginął na miejscu i postanawiają zawiadomić o tym rodzinę. Podczas rozmowy z ojcem Pedra, recepcjonistą Albertem, obserwuje ich bacznie inspektor Lopes. Mężczyzna przybył specjalnie do Vidago, by mieć na oku napiętą sytuację na granicy.

Podczas hucznego balu w Vidago Palace Cesar Augusto próbuje namówić zszokowaną Carlotę, by spędziła z nim noc, nie czekając na ślub. Rozmowę przerywa zapłakana Rosinha, dwunastoletnia siostra Pedra, która przybiegła do hotelu, by powiedzieć Carlocie o śmierci ukochanego. Carlota wybiega w nieznane, zostawiając na hotelowym tarasie zdezorientowanego i wściekłego Cesara.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

„Hotel Vidago Palace” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Hotel Vidago Palace” będzie emitowany na antenie TVP2 w dniach 19-26 stycznia o godzinie 21.50. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: "Peaky Blinders" zakończy się na 6 sezonie? Aktorzy wrócili na plan 

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe TVP