Zamknij

„Hotel Vidago Palace” - odcinek 4 - STRESZCZENIE. Carlota poznaje prawdę. Chce uciec z Pedrem. 25.01

21.01.2021 14:40
„Hotel Vidago Palace” - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Hotel Vidago Palace” to nowy miniserial TVP2. O czym opowiada produkcja? Kiedy można oglądać serial?

Hotel Vidago Palace” to nowa propozycja stacji TVP2. Sześcioodcinkowy miniserial portugalsko-hiszpański, którego akcja rozgrywa się w północnej Portugalii w 1936 roku. Spokojne życie mieszkańców luksusowego hotelu Vidago Palace zakłócają informacje na temat krwawej wojny domowej, która wybuchła zaledwie kilka kilometrów za granicą. 

W tych burzliwych warunkach mieszkańcy hotelu próbują jednak czerpać garściami z życia i oddawać się miłosnym uniesieniom. W centrum historii znajduje się mezalians między Carlotą, córką właściciela hotelu, a zwykłym pracownikiem, który wiąże koniec z końcem, zajmując się sprzątaniem placówki. 

„Hotel Vidago Palace” – odcinek 4 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w premierowym odcinku serialu "Hotel Vidago Palace"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 4. odcinek serialu "Hotel Vidago Palace" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Hotel Vidago Palace”, odcinek 4 – streszczenie 

Streszczenie 4. odcinka serialu „Hotel Vidago Palace” prezentuje się następująco:

Pedro postanawia odwiedzić Carlotę w hotelu. W tym celu przebiera się w strój kelnera. Rozmowę kochanków przerywa jednak nadejście Livii, matki Carloty. Na dodatek uciekając z korytarza, Pedro wpada na wszędobylskie plotkarki, siostry Perliquitetes. Kobiety oczywiście od razu postanawiają zdradzić wszystko Livii.

Następnego dnia Pedro i Carlota postanawiają się spotkać już w bardziej ustronnym miejscu. Wybierają leśną kryjówkę. W trakcie schadzki okazuje się, że Livia od dawna wiedziała o związku pary i za wszelką cenę postanowiła go zakończyć. Z tego powodu rodzina Carloty wyjechała do Lizbony, a matka przekonała Alberta, by wręczył synowi spreparowany przez siebie list, w którym Carlota rzekomo z nim zrywa.

To właśnie ten list był powodem, dla którego Pedro zdecydował się wyruszyć na front wojenny, nie mówiąc nikomu ani słowa. Szukał zapomienia.

Gdy Carlota poznaje prawdę, postanawia zerwać obecne zaręczyny z mężczyzną, którego nie kocha i wyjechać z Pedrem do Paryża. Zanim to jednak nastąpi, zaprasza wybranka i jego rodzinę na ludowy festyn do miasteczka. Jest tam również Cesar Augusto, który na widok narzeczonej w towarzystwie obcego mężczyzny wpada w szał.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Hotel Vidago Palace” – gdzie i kiedy oglądać? 

Serial „Hotel Vidago Palace” będzie emitowany na antenie TVP2 w dniach 19-26 stycznia o godzinie 21.50. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: Nowy serial codzienny na TVN. "Lab" to propozycja dla fanów kryminałów.

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe TVP