Zamknij

Hotel Vidago Palace - odcinek 5 - STRESZCZENIE. Pedro musi wrócić do Hiszpanii [26.01]

22.01.2021 16:50
Hotel Vidago Palace - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Hotel Vidago Palace” to nowy miniserial TVP2. O czym opowiada produkcja? Kiedy można oglądać serial?

Hotel Vidago Palace” to nowa propozycja stacji TVP2. Sześcioodcinkowy miniserial portugalsko-hiszpański, którego akcja rozgrywa się w północnej Portugalii w 1936 roku. Spokojne życie mieszkańców luksusowego hotelu Vidago Palace zakłócają informacje na temat krwawej wojny domowej, która wybuchła zaledwie kilka kilometrów za granicą.

W tych burzliwych warunkach mieszkańcy hotelu próbują jednak czerpać garściami z życia i oddawać się miłosnym uniesieniom. W centrum historii znajduje się mezalians między Carlotą, córką właściciela hotelu, a zwykłym pracownikiem, który wiąże koniec z końcem, zajmując się sprzątaniem placówki.

„Hotel Vidago Palace” – odcinek 5 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w premierowym odcinku serialu "Hotel Vidago Palace"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 5. odcinek serialu "Hotel Vidago Palace" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Hotel Vidago Palace”, odcinek 5 – streszczenie

Streszczenie 5. odcinka serialu „Hotel Vidago Palace” prezentuje się następująco:

Carlota i Pedro budzą się razem w swojej leśnej chatce. Ma to być początek ich nowego, wspólnego życia. Niestety, czeka ich kolejna próba. Zjawia się Xoan z wiadomością, że Pedro musi natychmiast przejść na hiszpańską stronę, by pomóc Dolores. Pedro nie potrafi odmówić. Obiecuje, że wróci nazajutrz i wtedy już nic nie stanie na przeszkodzie ich miłości. Carlota wraca do Vidago Palace, by odbyć zasadniczą rozmowę z rodzicami. Cesar Augusto zdążył już opowiedzieć wszystkim o wydarzeniach na festynie. Jego rodzice żądają wyjaśnień. Tymczasem Pedro i Dolores zostają aresztowani. Inspektor Lopes informuje rodziców Carloty, że Pedra czeka wyrok śmierci. Zdesperowane matki narzeczonych wpadają na szatański pomysł, jak zmusić Carlotę, by zgodziła się wyjść za Cesara.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

„Hotel Vidago Palace” – gdzie i kiedy oglądać?  

Serial „Hotel Vidago Palace” będzie emitowany na antenie TVP2 w dniach 19-26 stycznia o godzinie 21.50. Produkcja jest też dostępna w serwisie TVP.VOD.PL.

Czytaj także: „Bridgertonowie“ – serial Neflixa wznowiony na 2. sezon. Kiedy premiera?  

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe TVP