Zamknij

Ilona Janyst z radykalną zmianą wyglądu. Nie zagra już Anety w "M jak miłość"?

10.03.2021 14:31
Ilona Janyst z radykalną zmianą wyglądu. Nie zagra już Anety w "M jak miłość"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Ilona Janyst przeszła dużą metamorfozę! Zmiana fryzury zdecydowanie odmieniła wygląd aktorki. Czy to oznacza, że jej postać zniknie z "M jak miłość"? Jest odpowiedź aktorki.

Ilona Janyst znana jest głównie z roli Anety w serialu "M jak miłość". Odgrywana przez nią postać przeszła nie lada przemianę wewnętrzną, czym zaskarbiła sobie sympatię widzów. Czy przyjdzie im się jednak pożegnać z ulubioną bohaterką? Nowy wygląd aktorki może to sugerować. Jak jest naprawdę?

Ilona Janyst totalnie odmieniona. Nie zagra już Anety w "M jak miłość"?

Ilona Janyst świętowała tegoroczny Dzień Kobiet w wyjątkowy sposób. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post przedstawiający jej nowe oblicze. Gwiazda "M jak miłość" drastycznie zmieniła fryzurę, czym zachwyciła swoich fanów.

Dotąd Ilona Janyst, wcielająca się w Anetę w "M jak miłość", mogła pochwalić się długimi włosami. To już jednak przeszłość. Fani są zachwyceni nowym wyglądem celebrytki, jednak tak drastyczna zmiana wzbudziła ich niepokój. Jak przypomina serwis Superseriale.se.pl, aktorzy występujący w "M jak miłość" mają umowny zakaz dużej ingerencji w swój wygląd. Nie jest to nic dziwnego (w końcu mówimy o serialu telewizyjnym), ani tym bardziej wyjątkowego. Czy metamorfoza Ilony Janyst oznacza jednak jej odejście z serialu?

Jak podaje Superseriale.se.pl, aktorka uspokoiła fanów wyjaśniając, że otrzymała zgodę twórców serialu. Możliwość zmiany fryzury u aktorki podyktowana ma być faktem, iż (ze względów scenariuszowych) odgrywana przez nią Aneta zejdzie na razie na dalszy plan. Nie oznacza to jednak, że Ilona Janyst odchodzi z "M jak miłość".

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl