Zamknij

Gwiazda serialu "Dom z papieru" zaraziła się koronawirusem

Judyta Wanicka
18.03.2020 17:54
Itziar Ituno
fot. Instagram:@

Itziar Ituño z serialu "Dom z papieru" poinformowała, że jest nosicielką koronawirusa. Aktorka grająca Raquel Murillo zaraziła się SARS CoV-2 przed weekendem. W jakim jest stanie?

Itziar Ituño zaraziła się koronawirusem. Hiszpańska aktorka wcielająca się w rolę Raquel Murillo w bijącym rekordy popularności serialu Netfliksa "Dom z papieru" przekazała druzgocącą wiadomość na Instagramie.

Dom z papieru: Itziar Ituño jest zakażona koronawirusem

Itziar Ituño od ubiegłego piątku walczy z gorączką i kaszlem. Gwiazda poddała się testowi na koronawirusa i otrzymała pozytywny wynik. Obecnie przechodzi kwarantannę w domu. 

Od piątkowego popołudnia mam objawy - gorączkę i suchy kaszel, a dziś otrzymaliśmy potwierdzenie testu epidemiologicznego. To koronawirus - przekazała aktorka.

Mój przypadek jest łagodny i mam się dobrze, ale choroba jest bardzo zaraźliwa i niebezpieczna dla osób słabszych. To nie jest nonsens, bądź świadomy, nie lekceważ. Są ofiary śmiertelne, wiele istnień jest zagrożonych i wciąż nie wiemy, jak daleko to zajdzie. Więc nadszedł czas, aby pokazać odpowiedzialność za dobro wspólne. To czas samotności i dobroduszności! Zostańmy w domu i chrońmy innych. Teraz mam 15 dni na kwarantannę, a potem się okaże. Zadbaj o siebie - apeluje gwiazda "Domu z papieru". 

Itziar Ituño to kolejna gwiazda show-biznesu, która poinformowała, że jest zarażona SARS CoV-2. Z wirusem walczą m.in. Tom Hanks, Idris Elba, Olga Kurylenko oraz znany z "Gry o tron" Kristofer Hivju. 

RadioZET.pl/jw