Zamknij

"Jack Ryan 4": Amazon zapowiada powrót gwiazdy pierwszego sezonu serialu

20.10.2021 15:41
Abbie Cornish John Krasinski Jack Ryan
fot. Myles Aronowitz/Amazon Studios

W 4. sezonie "Jacka Ryana" u boku Johna Krasinskiego znów pojawi się Abbie Cornish. Aktorka wcieli się w dziewczynę głównego bohatera, która zniknęła z serialu po pierwszym sezonie.

Cathy Mueller ponownie pojawi się w życiu Jacka Ryana. Amazon zapowiedział powrót aktorki, która grała jedną z głównych ról w pierwszym sezonie serialu, po czym... zniknęła bez śladu. Co ciekawe, nie zostało to w żaden sposób wyjaśnione. Być może 4. sezon "Jacka Ryana" przyniesie odpowiedź na pytanie - co się stało z Cathy?

"Jack Ryan": W 4. sezonie serialu Amazona powróci Abbie Cornish

Cathy Mueller grana przez Abbie Cornish to lekarka specjalizująca się w chorobach zakaźnych, która w pierwszym sezonie "Jacka Ryana" wpada w oko tytułowemu bohaterowi. On także przypadł jej do gustu - do tego stopnia, że postanowiła nagiąć swoje zasady, by się z nim umówić, a nawet zostać w jego życiu na dłużej. Choć w pierwszym sezonie ich relacja zdawała się zmierzać w dobrą stronę, w drugim nie pojawiła się ani Cathy, ani nawet najdrobniejsza wzmianka na jej temat. Jedyne, po czym widzowie mogli wnosić, że związek Jacka i Cathy się rozpadł, było to, że w odcinkach z 2019 roku główny bohater idzie do łóżka z inną kobietą i mówi, że jest singlem.

Z najnowszych informacji dotyczących hitu Amazon Prime Video wynikają dwie rzeczy. Abbie Cornish powróci w roli Cathy w 4. sezonie "Jacka Ryana". Nie zobaczymy jej jednak w sezonie trzecim, który wciąż jeszcze czeka na swoją premierę. Wcześniej ogłoszono także, że w 4. sezonie serialu pojawi się Michael Pena.

"Jack Ryan" - Kiedy premiera 3. sezonu na Amazon Prime Video?

"Jack Ryan" to jeden z najpopularniejszych seriali oryginalnych Amazon Prime Video. Produkcja z Johnem Krasinskim w roli głównej to jedna z wielu ekranizacji słynnych powieści szpiegowskich Toma Clancy'ego. W 3. sezonie serialu Jack Ryan będzie musiał uciekać zarówno przed niebezpieczną organizacją, którą zdemaskował, jak i przed CIA, które niesłusznie oskarża go o zdradę. Bohater skieruje swoje kroki do Europy, gdzie poza szukaniem schronienia będzie starał się zapobiec globalnej katastrofie.

Data premiery 3. sezonu "Jacka Ryana" wciąż nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że zdjęcia do nowych odcinków zostały już ukończone.

RadioZET.pl/Deadline