Zamknij

"Jack Ryan" powróci z 4. sezonem. W jednej z głównych ról gwiazdor "Narcos: Meksyk"

15.10.2021 14:06
Jack Ryan sezon 4
fot. Jonny Cournoyer/Amazon Studios

"Jack Ryan" został oficjalnie przedłużony na 4. sezon. Amazon Studios zdecydowało się kontynuować serię o słynnym bohaterze powieści Toma Clancy'ego, którego gra John Krasinski.

"Jack Ryan" doczeka się 4. sezonu na Amazon Prime VideoSpokojnie, my też jeszcze nie widzieliśmy trzeciego. Nikt go jeszcze nie widział, ponieważ dopiero zakończono do niego zdjęcia, a data premiery nie została jeszcze ogłoszona. Ogłoszono natomiast, że niezależnie od tego, jak John Krasinki poradzi sobie w 3. sezonie, możemy liczyć na kolejne odcinki serialu opartego na powieściach szpiegowskich Toma Clancy'ego.

"Jack Ryan" odnowiony na 4. sezon. Michael Pena w obsadzie

Wraz z informacją o kontynuacji serialu "Jack Ryan" pojawiła się też wiadomość, że do obsady dołączy Michael Pena. Aktor meksykańskiego pochodzenia jest znany przede wszystkim z serialu "Narcos: Meksyk". Wystąpił również w filmach "Miasto gniewu", "Babel", "Furia", "Marsjanin" oraz serii "Ant-Man". Nie ujawniono jeszcze, w kogo wcieli się w 4. sezonie "Jacka Ryana".

"Jack Ryan" - Co wiemy o 3. sezonie serialu?

W 3. sezonie "Jacka Ryana" tytułowy bohater znajdzie się w jeszcze większych tarapatach niż dotychczas. Niesłusznie oskarżony o udział w spisku, będzie musiał uciekać zarówno przed CIA, jak i przed złowrogą międzynarodową organizacją, którą zdemaskował. Na miejsce kryjówki Jack wybierze sobie Europę, gdzie jednocześnie będzie próbował pozostać przy życiu i zapobiec gigantycznemu globalnemu konfliktowi. 

Poza Johnem Krasinskim w tytułowej roli, w 3. sezonie Jacka Ryana powrócą zarówno Wendell Pierce jako James Greer oraz Michael Kelly jako Mike November. Zgodnie z informacjami, jakie pojawiły się na początku 2021 roku, w serialu prawdopodobnie zobaczymy też Adama Fidusiewicza, znanego z roli Maksa w "Na wspólnej". W "Jacku Ryanie" miał pojawić się także Daniel Olbrychski, jednak miał stracić rolę przez niedostateczną znajomość języka angielskiego.

Wśród producentów wykonawczych 3. sezonu "Jacka Ryana" są m.in. John Krasinski, Tom Clancy i Michael Bay. Serial jest koprodukcją Amazon Studios, Paramount Television Studios i Skydance Television. "Jack Ryan" to jeden z najsłynniejszych seriali oryginalnych Amazon Prime Video. W serwisie można aktualnie obejrzeć dwa zrealizowane dotychczas sezony.

RadioZET.pl/Deadline