Zamknij

Jak dobrze pamiętasz 1997 rok? Quiz z gwiazdami serialu "Rojst '97" [WIDEO]

20.07.2021 13:46
Rojst97
fot. Robert Palka/Netflix

"Rojst '97" opowiada zawiłą historię, której akcja toczy się w 1997 roku. Wówczas tereny południowej i zachodniej polski nawiedziła "powódź tysiąclecia". Kataklizm nie był jednak jedyną rzeczą, która wydarzyła się tamtego roku. Czy pamiętasz, czym jeszcze zasłynął 97. rok?

"Rojst '97" zadebiutował na Netflix 7 lipca 2021 roku i po dwóch tygodniach od premiery nadal utrzymuje silną pozycję w TOP 10 najchętniej oglądanych produkcji serwisu. Nie dziwi więc, że streamer angażuje gwiazdy serialu w różne akcje promocyjne. Tym razem Magdalena Różczka, Dawid Ogrodnik i Andrzej Seweryn wzięli udział w quizie dotyczącym 1997 roku.

"Rojst '97": Quiz o 1997 roku z gwiazdami serialu [WIDEO]

Czy pamiętasz, który słynny polski serial trafił na ekrany właśnie w 1997 roku? Który hollywodzki hit miał wówczas swoją premierę? I jaki kultowy zespół po raz pierwszy zagrał w tamtym roku koncert w Polsce? Na te i wiele więcej pytań musieli odpowiedzieć Magdalena Różczka i Dawid Ogrodnik przepytywani przez Andrzeja Seweryna. Jak im poszło? I czy Ty znasz odpowiedzi na te pytania? Sprawdź, oglądając poniższe wideo:

"Rojst '97" na Netflix od 7 lipca 2021 roku

W nowej odsłonie serialu "Rojst '97" do tajemniczego, dolnośląskiego miasteczka przybywa detektyw Anna Jass, która bada sprawę śmierci nastolatka. Pomaga jej w tym lokalny policjant Adam Mika, przeszkadzają - wszyscy pozostali. W nową główną bohaterkę wciela się Magdalena Różczka, jej partnera gra Łukasz Simlat. Prócz nich w obsadzie znaleźli się znani z 1. sezonu Dawid Ogrodnik, Andrzej Seweryn, Zofia Wichłacz, Agnieszka Żulewska, Ireneusz Czop i Piotr Fronczewski. Twórcą serialu jest Jan Holoubek. Wszystkie odcinki "Rojst" i "Rojst '97" są dostępne na platformie Netflix.

RadioZET.pl/Netflix