Zamknij

Serial "Jej głos" skasowany. Produkcja Apple TV+ nie powróci z 2. sezonem

06.08.2021 14:10
Serial "Jej głos" skasowany. Produkcja Apple TV+ nie powróci z 2. sezonem
fot. materiały prasowe Apple TV+

"Jej głos" nie doczeka się kontynuacji. Włodarze platformy Apple TV+ podjęli decyzję o anulowaniu serialu po zaledwie jednym sezonie. Dlaczego?

"Jej głos" to serial  Apple TV+ będący swoistym listem miłosnym do różnorodnej sceny muzycznej Nowego Jorku. Mamy złe wieści dla fanów produkcji J.J. Abramsa - drugi sezon nie powstanie.

"Jej głos": serial Apple TV+ skasowany

Odcinkowa seria z Brittany O'Grady w roli głównej zadebiutowała latem 2020 roku i została dość ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. Stąd decyzja o skasowaniu serialu wydaje się być nieco zaskakująca, zwłaszcza, że nie podano oficjalnych powodów za nią stojących.

"Jej głos" to historia Bess King - utalentowanej muzycznie młodej dziewczyny, która usiłuje odnieść sukces na scenach Nowego Jorku. Przy okazji mierzy się z serią dramatów i rodzinnych problemów. W roli głównej wystąpiła wspomniana Brittany O'Grady, a na ekranie towarzyszyli jej między innymi Sean Teale, Colton Ryan, Shalini Bathina i Kevin Valdez.

Za powstanie serialu odpowiadał między innymi J.J. Abrams, twórca takich hitów jak "Zagubieni" i  "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". W ramach pocieszenia dla fanów Brittany O'Grady przypominamy, że wkrótce zobaczymy ją w nowym serialu "Epic" od stacji ABC.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com