Zamknij

Jennifer Aniston i gwiazdy "Przyjaciół" znowu razem. Pokazały nowe nagranie [WIDEO]

28.07.2020 10:04
Jennifer Aniston na nagraniu z gwiazdami "Przyjaciół"
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/ EAST NEWS

Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow znane z "Przyjaciół" nagrały wspólny filmik. To niesamowita okazja, by ponownie zobaczyć gwiazdy kultowego serialu razem. Aktorki postanowiły zachęcić swoich rodaków do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich.

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd Hollywood. Uwielbiana przez widzów aktorka doskonale radziła sobie także jako producentka (na swoim koncie ma między innymi doskonale przyjętą "Infiltrację"). Od lat kojarzona jest z doskonałymi kreacjami w komediach romantycznych, mogliśmy oglądać ją w takich hitach jak "Bruce Wszechmogący" czy "Sztuka zrywania", od 2019 roku możemy oglądać ją w sitcomie "The Morning Show". Nikt nie ma jednak wątpliwości, że największą sławę przyniosła jej kreacja Rachel Grenn w kultowym serialu "Przyjaciele". Produkcja, która na stałe wpisała się w światową popkulturę, przyniosła Aniston nagrodę Emmy i statuetkę Złotego Globu.

Nie tylko Jennifer zawdzięcza roli w "Przyjaciołach" ogromną popularność. Wiernych fanów serialu zelektryzowała informacja, że powstanie nowy specjalny odcinek serialu, który wyemituje HBO Max. Wiele osób marzy o tym, by ponownie zobaczyć ulubionych bohaterów razem. Tymczasem Jennifer Aniston, Lisa Kudrow i Courteney Cox pojawiły się na wspólnym nagraniu. Serialowe Rachel, Phoebe i Monica postanowiły zachęcić rodaków do wzięcia udziału w wyborach prezydenckich. Nie obyło się bez zabawnego nawiązania do "Przyjaciół".

 Jennifer Aniston apeluje w sprawie koronawirusa. Mocne słowa gwiazdy "Przyjaciół" [FOTO]

Gwiazdy "Przyjaciół" zachęcają do pójścia na wybory. Jennifer Aniston i Courteney Cox we wspólnym filmiku

3 listopada w Stanach Zjednoczonych odbędą się wybory prezydenckie. Podobnie jak w Polsce, celebryci zachęcają rodaków do spełnienia obywatelskiego obowiązku. Wśród nich znalazły się Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisa Kudrow. Przyjaciółki postanowiły nagrań wspólne wideo, które pojawiło się w mediach społecznościowych. Spotkanie przyjaciółek zostało opatrzone jednoznacznym opisem.

- Przyjaciele nie pozwalają przyjaciołom opuszczać wyborów - czytamy.

Nagranie opublikowała na swoim profilu na Instagramie Cox, a Lisa Kudrow zamieściła wspólne zdjęcie z koleżankami z planu "Przyjaciół". Apel aktorek spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, film na profilu Courteney polubiło prawie pięć i pół miliona użytkowników Instagrama. Apel gwiazd ma duże szanse zachęcić rzesze osób do udania się do urn wyborczych.

 Biden góruje w sondażach nad Trumpem. Prezydent USA: są fałszywe