Zamknij

Aktorka serialu Disneya została pielęgniarką. Będzie walczyć z koronawirusem

Patrycja Chudolińska
08.04.2020 13:58
Disney Harper Jennifer Stone
fot. AXELLE/BAUER-GRIFFIN.COM/East News

Koronawirus stanowi ogromne zagrożenie na całym świecie. Służba zdrowia w wielu krajach jest przeciążona, brakuje zarówno lekarzy, jak i specjalistycznego sprzętu. Okazuje się, że gwiazda serialu Disneya została pielęgniarką i będzie walczyć z pandemią. Swoją historię opisała w mediach społecznościowych.

Jennifer Stone została pielęgniarką

Jennifer Stone to amerykańska aktorka, która ogromną popularność zdobyła dzięki roli Harper w serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Z biegiem lat jej kariera ucichła, a gwiazda Disneya zniknęła z telewizji. Fani mogli śledzić ją głównie dzięki aktywności w mediach społecznościowych. Ostatnio Jennifer oświadczyła na Instagramie, że została pielęgniarką. W bardzo trudnym czasie pandemii koronawirusa postanowiła rozpocząć pracę w jednym ze szpitali w Stanach Zjednoczonych.

- Mój bardzo dobrzy przyjaciel zwrócił mi uwagę, że dziś jest Światowy Dzień Zdrowia. Jest to także dzień, w którym z wolontariuszki, a następnie studentki pielęgniarstwa, stałam się pielęgniarką (RN resident). Mam tylko nadzieję, że sprostam wyzwaniom i dorównam wszystkim niesamowitym pracownikom służby zdrowia, którzy walczą na pierwszej linii, teraz, gdy mogę do nich dołączyć - napisała aktorka pod zdjęciem na Instagramie.

Gwiazda serialu Disneya "Czarodzieje z Waverly Place" będzie walczyć z COVID-19

Fani trzymają kciuki za Jennifer Stone. W komentarzach życzą jej dużo zdrowia oraz sił do walki. Odnoszą się również do serialu "Czarodzieje z Waverly Place", w którym grała. Twierdzą, że choć "nie ma magicznych mocy, jest prawdziwą bohaterką".

- Jestem z ciebie bardzo dumna! Dziękuję za to, że wystawiasz się na ryzyko i walczyć na pierwszej linii frontu w tych szalonych czasach.

- Wyobraźcie sobie, że łamiecie rękę, a w szpitalu przyjmuje was Harper z "Czarodziejów z Waverly Place".

- Bardzo Ci za to dziękujemy. Trzymaj się bezpiecznie kochana.

Jennifer Stone grała w serialu Harper Finkle, najbliższą przyjaciółkę głównej bohaterki Alex Russo (w tej roli Selena Gomez). Produkcja emitowana była na Disney Chanel w latach 2007-2012.

RadioZET.pl/PCh