Zamknij

Netflix zdradził wreszcie datę premiery 2. sezonu "Jeszcze nigdy…". Mamy świetne wieści!

11.06.2021 11:22
Netflix zdradził wreszcie datę premiery 2. sezonu "Jeszcze nigdy…". Mamy świetne wieści!
fot. materiały prasowe Netflix

Fani serialu "Jeszcze nigdy…" mają powody do radości. Platforma Netflix zdradziła datę debiutu 2. sezonu, która odbędzie się już wkrótce!

"Jeszcze nigdy…" powraca z 2. sezonem! Netflix ogłosił datę premiery kontynuacji przebojowego serialu komediowego "Never Have I Ever", który szturmem podbił serca widzów na całym świecie. Co nowego czeka Devi?

Zobacz także

"Jeszcze nigdy…" 2. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Bez zbędnego przedłużania donosimy, że drugi sezon "Jeszcze nigdy…" zadebiutuje na Netflixie już 15 lipca 2021 roku. W roli głównej powróci Maitreyi Ramakrishnan, a na ekranie znów towarzyszyć jej będą Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet, Lee Rodriguez i Ramona Young.

Nie zabraknie też nowych twarzy. W nadchodzących odcinkach "Jeszcze nigdy…" poznamy niejaką Aneesę - nową uczennicę, której "pewność siebie i wewnętrzny blask" mogą zagrozić romantycznym podbojom Devi. W bohaterkę wcieli się Megan Suri. Znany raper Common, a także Tyler Alvarez, Utkarsh Ambudkar i P.J. Byrne również pojawią się w drugim sezonie.

Za produkcję odpowiadają Howard Klein i David Miner z ramienia studia 3 Arts, a nad powstaniem 2. serii ponownie czuwała Mindy Kaling, której lata młodzieńcze posłużyły za inspirację do fabuły serialu.

RadioZET.pl/Deadline.com