Zamknij

"Jeszcze nigdy": jest zwiastun 2. sezonu! Kiedy premiera na Netflix? [WIDEO]

18.06.2021 09:56
"Jeszcze nigdy": jest zwiastun 2. sezonu! Kiedy premiera na Netflix? [WIDEO]
fot. ISABELLA B. VOSMIKOVA/NETFLIX

"Jeszcze nigdy..." to popularny serial Netflixa, który już w te wakacje powróci z kolejnymi odcinkami. Platforma zaprezentowała właśnie oficjalny zwiastun 2. sezonu. Będzie się działo!

"Jeszcze nigdy..." powraca z 2. sezonem! W sieci zadebiutował właśnie pełny zwiastun nowych odcinków, który zapowiada jeszcze więcej miłosnych rozterek głównej bohaterki. Kiedy premiera na Netflix?

Zobacz także

"Jeszcze nigdy" - zwiastun 2. sezonu

Serial Mindy Kaling, która fabułę oparła na osobistych doświadczeniach, opowiada historię nastolatki imieniem Devi. W nadchodzących odcinkach dziewczyna będzie musiała wybrać pomiędzy Benem i Paxtonem. To jednak nie będzie takie proste.

Sytuację dodatkowo skomplikuje pojawienie się nowej postaci. Aneesa, w którą wcieli się Megan Suri, będzie nową uczennicą, której urok osobisty może znacząco pokrzyżować miłosne plany głównej bohaterki. W roi głównej powróci Maitreyi Ramakrishnan, a na ekranie znów towarzyszyć jej będą Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet, Lee Rodriguez i Ramona Young. 

"Jeszcze nigdy" - kiedy premiera 2. sezonu?

Za produkcję odpowiadają Howard Klein i David Miner z ramienia studia 3 Arts oraz wspomniana pomysłodawczyni serialu - Mindy Kaling. Premiera 2. sezonu "Jeszcze nigdy..." odbędzie się już 15 lipca 2021 roku na Netflix.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Netflix