Zamknij

"Jeszcze nigdy..." powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?

19.08.2021 21:31
"Jeszcze nigdy..." powróci z 3. sezonem. Kiedy premiera nowych odcinków na Netflix?
fot. materiały prasowe Netflix

Serial "Jeszcze nigdy..." nie powiedział ostatniego słowa. Netflix oficjalnie ogłosił, że zobaczymy dalsze losy Devi i jej przyjaciół. Kiedy premiera kolejnej serii?

"Jeszcze nigdy..." to popularny serial z gatunku young adult, przedstawiający historię hinduskiej nastolatki imieniem Devi. Drugi sezon zadebiutował w lipcu tego roku, a już teraz wiemy, że powstanie kontynuacja.

"Jeszcze nigdy..." z zamówieniem na 3. sezon

Produkcja Mindy Kaling, oparta w dużej mierze na jej osobistych doświadczeniach z lat młodzieńczych, to nie tylko opowieść o miłosnych rozterkach zwariowanej licealistki. Serial przybliża widzom hinduską kulturę i porusza wiele istotnych kwestii społecznych, jak akceptacja samego siebie, czy radzenie sobie z traumą i poczuciem straty. 

2. sezon "Jeszcze nigdy..." zakończył się swojego rodzaju cliffhangerem, zatem zamówienie 3. serii dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem. Devi zeszła się ostatecznie z Paxtonem, jednak Ben ewidentnie nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Co zrobi chłopak dowiedziawszy się, że to on był pierwszym wyborem ukochanej? Przekonamy się.

"Jeszcze nigdy..." - kiedy premiera 3. sezonu?

Na obecną chwilę nie wiemy, kiedy "Jeszcze nigdy..." powróci z nowymi odcinkami. Spekuluje się jednak, że do debiutu dojdzie w 2022 roku. W rolach głównych powrócą Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Richa Moorjani, Jaren Lewison, Darren Barnet, Lee Rodriguez i Ramona Young oraz oczywiście John McEnroe w roli narratora.

Wszystkie dotychczasowe odcinki "Never Have I Ever" znajdziecie w bibliotece Netflixa.

RadioZET.pl/Deadline.com