Zamknij
Jezioro marzeń
8 Zobacz galerię
fot. East News

"Jezioro marzeń" to popularny serial, który był emitowany w latach 1998-2003. Produkcja trafi na Netflixa. Z tej okazji przyjrzeliśmy się gwiazdom serialu. Wiemy, jak wyglądają i czym się zajmują.

"Jezioro marzeń" trafi na Netflixa. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiej produkcji, ale także dla młodszych widzów, którzy będą mogli się zapoznać z kultowym serialem. Produkcja przyniosła rozpoznawalność wielu aktorom i aktorkom. Sprawdziliśmy, co słychać u największych gwiazd serialu. Wiemy też, jak bardzo się zmienili.

Zobacz także:  „Jezioro marzeń” trafi na Netflix. Znamy datę premiery słynnego serialu dla nastolatek 

"Jezioro marzeń" trafi na Netflixa. Jak zmienili się bohaterowie?

"Jezioro marzeń" to serial, który był emitowany w latach 1998-2003. Opowiadał on o nastolatkach, którzy powoli wchodzili w dorosłość. Produkcja przedstawiała ich troski, ale także radosne chwile. Wielu widzów z zapartym tchem śledziło losy bohaterów. "Jezioro marzeń" składa się z sześciu sezonów. Netflix ogłosił, że serial zasili bibliotekę. Trafi on na platformę w połowie stycznia 2021 roku.

Najbardziej znanymi postaciami serialu są: Michelle Williams, Katie Holmes, James Van Der Beek oraz Joshua Jackson. Trzeba przyznać, że "Jezioro marzeń" było przepustką do wielkiej kariery. Sprawdziliśmy, jak potoczyły się ich losy. W naszej galerii można także zobaczyć, jak bardzo się zmienili na przestrzeni ostatnich lat. 

Zobacz także:  Gwiazdy starych seriali - zobacz, jak wyglądają dzisiaj

RadioZET.pl