Zamknij

"Karmazynowe wesele": o czym jest nowy serial TVP2 i ile ma odcinków? [FABUŁA, OBSADA]

21.10.2021 17:55
"Karmazynowe wesele": o czym jest nowy serial TVP2 i ile ma odcinków? [FABUŁA, OBSADA]
fot. materiały prasowe TVP

"Karmazynowe wesele" to nowy serial na antenie Telewizji Polskiej. O czym opowiada, kto w nim występuje i z ilu epizodów się składa? Podajemy szczegóły.

"Karmazynowe wesele": o czym jest nowy serial TVP2 i ile ma odcinków? Telewizja Polska wyemituje nowy, francuski serial. Nowa produkcja to serial kryminalny, którego akcja rozgrywa się we współczesnej Prowansji i przedstawia historię bogatej rodziny skrywającej wiele tajemnic. 

"Karmazynowe wesele": o czym jest nowy serial TVP2 i ile ma odcinków? [FABUŁA, ODCINKI]

Telewizja Polska zapowiada nowy francuski serial, który będzie można zobaczyć na antenie TVP2. Jest to "Karmazynowe wesele": sześcioodcinkowy kryminał w reżyserii Marwena Abdallaha. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

Do rodzinnego miasta, po czterech latach nieobecności, wraca Alice - córka znanej i bogatej restauratorki. Dziewczyna przyjeżdża na ślub Sandry, swojej młodszej siostry. Kilka godzin po ślubie ciało panny młodej zostaje znalezione na plaży. Czy Sandra popełniła samobójstwo w dniu własnego ślubu? A może ktoś ją zepchnął? Samobójstwo, morderstwo, a może wypadek?

Przed tymi pytaniami staje Vincent, kapitan lokalnej policji, który ma prowadzić śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci Sandry Pavane. Vincent to także przyjaciel rodziny oraz były chłopak Alice. Podczas śledztwa zaczynają wychodzić na jaw głęboko skrywane sekrety rodziny Pavane.

W serialu "Karmazynowe wesele" występują:

  • Alexia Barlier,
  • Cristiana Réali,
  • Patrick Catalifo,
  • Lannick Gautry,
  • Alexandra Vandernoot,
  • Stéphane Freiss.

"Karmazynowe wesele": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Karmazynowe wesele" będzie emitowany na antenie TVP2 od wtorku 26 października 2021 roku, godz. 22:40. Następnie kolejne odcinki ukazywać się będą od poniedziałku do czwartku o godzinie 23:00 na antenie TVP2.

RadioZET.pl/Telewizja Polska