Zamknij

Karolina Borkowska zniknęła z "Na dobre i na złe". Czym się obecnie zajmuje? [ZDJĘCIE]

25.11.2021 13:43
Karolina Borkowska
fot. Bartosz Krupa/East News

Karolina Borkowska wcielała się przez sześć lat w rolę Agnieszki Walickiej w serialu "Na dobre i na złe". Aktorka zniknęła ze świata seriali. Czym się obecnie zajmuje? Sprawdziliśmy.

Karolina Borkowska zniknęła z "Na dobre i na złe". Aktorka przez sześć lat wcielała się w Agnieszkę Walicką, czyli córkę Brunona (Krzysztof Pieczyński) i Eli (Ewa Skibińska). Co się z nią stało, czym się obecnie zajmuje i jak wygląda? Sprawdziliśmy.

Zobacz także:  "Na dobre i na złe": w serialu pojawi się nowa postać. Co się zmieni?

Karolina Borkowska zniknęła z "Na dobre i na złe". Czym się obecnie zajmuje?

Karolina Borkowska to polska aktorka, która przyszła na świat 23 marca 1983 roku. W latach 1999-2005 wcielała się w serialu "Na dobre i na złe" w Agnieszkę Walicką, dorastając tym samym na oczach widzów. Borkowska wystąpiła jeszcze w "Biurze kryminalnym" czy "Pierwszej miłości", jednak od wielu lat próżno szukać jej na ekranie. Co ciekawe, Karolina Borkowska była wydawczynią programu "Pytanie na śniadanie", pracowała również przy "Panoramie".

Karolina Borkowska porzuciła aktorstwo i zdecydowała się nie iść ścieżką swojego ojca - jest nim znany aktor Jacek Borkowski. W 2003 roku rozpoczęła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji marketing i public relations. Dyplom odebrała pięć lat później. W 2010 Karolina Borkowska założyła agencję PR-ową, została też wykładowczynią Uniwersytetu Warszawskiego i Collegium Civitas.

Aktorka jest też związana z Pawłem Bylickim. Para wzięła ślub w 2010 roku, cztery lata później doczekała się syna. Poniżej można zobaczyć, jak Karolina Borkowska obecnie wygląda.

Karolina Borkowska
fot. Paweł Wodzynski/East News

Zobacz także:  W Korei Północnej ryzykują życie, by obejrzeć jeden z hitów Netflixa

RadioZET.pl/Onet.pl