Zamknij

"Kasztanowy ludzik", sezon 2: kiedy nowe odcinki i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

08.10.2021 15:27
Kasztanowy ludzik
fot. Tine Harden/Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Kasztanowy ludzik" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Kasztanowy ludzik" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Kasztanowy ludzik" na  Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon serialu "Kasztanowy ludzik"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Sprzątaczka", sezon 2: kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon na Netflixie? [DATA]

"Kasztanowy ludzik", sezon 2: czy będzie drugi sezon serialu na Netflixie?

"Kasztanowy ludzik" to serial, który cieszy się dużym zainteresowaniem na platformie Netflix. Jest to duński serial kryminalny. "Kasztanowy ludzik" opowiada historię, która wydarzyła się na przedmieściach Kopenhagi. Pewnego październikowego poranka policja odnajduje na placu zabaw ciało brutalnie zamordowanej dziewczyny. Na miejscu zbrodni pozostawiono ludzika zrobionego z kasztanów.

W serialu "Kasztanowy ludzik" występują:

  • Danica Curcic
  • Mikkel Boe Følsgaard
  • Iben Dorner
  • Esben Dalgaard
  • David Dencik
  • Lars Ranthe

Fani produkcji zastanawiają się, czy "Kasztanowy ludzik" doczeka się kontynuacji.

"Kasztanowy ludzik", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix nie potwierdza, że "Kasztanowy ludzik" doczeka się 2. sezonu. Na ten moment nie ma konkretnych informacji w tej sprawie. Jak tylko pojawią się wieści na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także:  "Sexify", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon? [DATA]

RadioZET.pl