Zamknij

Katarzyna Skrzynecka dołącza do obsady "Na dobre i na złe". Zagra seksowną docent

06.08.2020 11:42
Katarzyna Skrzynecka
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Katarzyna Skrzynecka dołącza do obsady "Na dobre i na złe". Gwiazda pojawi się w szpitalu w Leśnej Górze w nowym sezonie "Na dobre i na złe". Katarzyna Skrzynecka wcieli się w postać seksownej pani docent. Kiedy dokładnie Katarzyna Skrzynecka pojawi się w serialu?

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady "Na dobre i na złe". Kogo zagra?

Katarzyna Skrzynecka dołączyła do obsady serialu "Na dobre i na złe". Gwiazda zagości w nowych odcinkach po wakacjach i nie będzie to jedynie gościnna rola. Katarzyna Skrzynecka wcieli się w seksowną panią doktor. Co ciekawe, Katarzyna Skrzynecka grała już w "Na dobre i na złe". Teraz wraca do Leśnej Góry po ponad 20 latach.

Gwiazda wystąpiła w 85. odcinku, który został wyemitowany w 2001 roku. Wtedy wcielała się w postać żony jednego z pacjentów Leśnej Góry. Katarzyna Skrzynecka jako piękna pani doktor będzie zwracała uwagę pacjentów i lekarzy, nie tylko wiedzą medyczną i doświadczeniem, ale również wyglądem: mocnym makijażem i oryginalnymi okularami.

Katarzyna Skrzynecka: W jakich serialach wystąpiła aktorka?

Katarzyna Skrzynecka na swoim koncie ma mnóstwo serialowych ról. Widzowie znają ją z takich seriali jak m.in. "Graczykowie", "Lokatorzy", "Na Wspólnej", "Komisarz Alex" oraz "W rytmie serca".

Prywatnie Katarzyna jest żoną Marcina Łopuckiego, z którym ma córkę - Alikię Ilię.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl