Zamknij

"Katla", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon?

22.06.2021 11:10
Katla
fot. Lilja Jonsdottir/Netflix

Czy będzie 2. sezon serialu "Katla" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Katla" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

"Katla" na Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon islandzkiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Katla"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także: "Szkoła dla elity", sezon 5 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie piąty sezon? [DATA]

"Katla", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Katla" to nowa, islandzka produkcja na platformie Netflix. Serial miał premierę 17 czerwca 2021 roku. Opowiada on o losach mieszkańców, których życie zmienia się po wybuchu wulkanu Katla. To wydarzenie uruchamia kolejne problemy i sprawia, że na jaw zaczynają wychodzić mroczne tajemnice.

W serialu występują: Gudrun Eyfjoro, Íris Tanja Flygenring oraz Aliette Opheim.

1. sezon serialu "Katla" składa się z 8. odcinków. Fani "Katli" zastanawiają się, czy w planach jest stworzenie 2. sezonu serialu. 

"Katla", sezon 2: kiedy premiera? 

 Na ten moment nie ma podanych szczegółów, czy "Katla" doczeka się kontynuacji. Całkiem możliwe, że Netflix stworzy 2. sezon. Gdy tylko pojawią się konkretne informacje, to dodamy je w tym artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Zobacz także: "Lupin", sezon 3 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie trzeci sezon?

RadioZET.pl/