Zamknij

Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. Czego się spodziewać?

30.06.2020 14:24
Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. Czego się spodziewać?
fot. Screen

Netflix zapowiada kontynuację serialu "Kierunek: Noc". Kiedy można się spodziewać nowych odcinków i o czym będzie opowiadać fabuła? Zdradzamy szczegóły.

Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu. "Kierunek: Noc" to opowieść o kilku bohaterach. Spotykają się oni w samolocie. To już oficjalne, że na platformie pojawi się kontynuacja tej historii. Kiedy można się spodziewać nowych odcinków i o czym będą one opowiadać? Zdradzamy poniżej. 

Zobacz także:  Lucyfer: powstanie 6. sezon serialu. Kiedy trafi na Netflixa? 

Kierunek: Noc - Netflix potwierdza, że powstanie 2. sezon serialu

"Kierunek: Noc" to oryginalna i międzynarodowa produkcja Netflixa. Jest to opowieść o locie z Brukseli, który zmienia życie wszystkich ludzi. Muszą oni przetrwać w obliczu kosmicznej katastrofy. Na razie nie jest znana fabuła 2. sezonu serialu, nie wiemy także, kto się w nim pojawi. 

Jesteśmy zachwyceni światowym odbiorem produkcji Kierunek: Noc. Z ogromną radością dzielę się więc informacją, że stworzymy drugi sezon serialu. Czymś niesamowitym było zobaczyć, jak widzowie na całym świecie zżyli się z międzynarodową załogą pasażerów lotu BE Airways 21. Nie możemy się doczekać opowiedzenia dalszych losów naszych bohaterów - mówi Jason George, scenarzysta serialu "Kierunek: Noc".

Netflix nie zdradził także, kiedy serial miałby trafić na platformę.

Zobacz także:  Dark: kim są aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów serialu Netflixa? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Netflix Polska